Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Ahlaksız Dizilere Şanlıurfa'da sert tepki!

Ahlaksız Dizilere Şanlıurfa'da sert tepki!

Dizi ahlakına tepki gösteren Urfa STK'ları, éDizilerin denetlenmesi insani bir görevdir’ dediler. Şanlıurfa’da faaliyet yürüten kimi STK’lar, TV programlarının toplum üzerindeki olumsuz etkileri üzerine basın açıklaması düzenledi. Açıklamada, dini değerleri tahrip eden ve ahlaken yozlaştıran programların denetlenmesi gerektiği belirtildi.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2016 Pazartesi 21:30
Ahlaksız Dizilere Şanlıurfa'da sert tepki!STK temsilcileri, Ahmet Bahçıvan iş merkezinin önüne gelerek, TV programları ve dizilerin denetlenmesi için basın açıklaması düzenledi.

Gurup adına açıklamada bulunan İlk Öncüler Derneği Başkanı Perihan Taylı, dizilerin ve yarışma programlarının denetlenmesinin yasal bir görev olmanın ötesinde insani bir görev olduğunu belirti.

Sadece eleştirilmekle kalan ancak somut çözüm üretilmeyen bu sorunun kronikleşmekte olduğunu belirten Taylı, “Sayıları giderek artan birbirlerinin kopyası gibi diziler, bizi ayakta tutan değerlerimizle her geçen gün daha da çelişmekte. Değerlerimizi tahrip ederek ahlaken yozlaşma ve sosyolojik dejenerasyona neden olmaktadır.” dedi. (Mustafa Gül/Ramazan Casuk-İLKHA)

YORUMLAR
  • yorum2016-02-16 12:17:57MEHMET ALTUN

    EVLİLİK PROGRAMI ADI ALTINDA GENÇLERİMİZİN DİNİ İNANÇLARINI SÖMÜREN VE KÖTÜ AMAÇLA KULLANAN BU KANALLARI VE PROGRAMLARI PROTESTO EDEN BU BACILARIMI- KARDEŞLERİMİ KUTLARIM. ALLAH RAZI OLSUN. MEHMET ALTUN- BAKKALBAŞI

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com