Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem "Ahlaklı bir neslin yetişmesi için emek harcıyoruz"

"Ahlaklı bir neslin yetişmesi için emek harcıyoruz"

Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, gelecek neslin ilkeli ve ahlaklı yetişmesi için emek harcadıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2015 Pazartesi 11:36

Sendikal çalışmaları kapsamına Mardin’e gelerek bir dizi ziyaretlerden gerçekleştiren Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, Mardin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun’u makamında ziyaret etti.

Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir’e genel başkan yardımcıları Hamdullah Silindir, Ahmet Ceylan, Bölge Başkanı Mehmet Şirin Ersan ve Mardin İl Başkanı Bilal Aydın eşlik ettiler.

Din-Bir-Sen (Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası) Genel Başkanı Yusuf Özdemir, sendikacılığın bir amaç değil araç olduğunu vurguladı. Kimseyi ötekileştirmeden insanlığa hizmet için çaba sarf ettiklerini ifade eden Özdemir; saygı, sevgi ve insan haklarına önem verdiklerini, bu anlamda Diyanet teşkilatında çalışan bütün görevlilerin hak ve hukukunun korunması için mücadele ettiklerini söyledi.

Özdemir, Din-Bir-Sen’in sadece mesleki sorunların çözümünde değil, toplumun gelişmesinde de söz sahibi olduğunu, bu anlamda ülkemizdeki sendikal hareketlerin içerisinde Din-Bir-Sen’in manevi değerlere bağlı, gelecek neslin ilkeli ve ahlaklı yetişmesinde emek harcadığını belirtti.

Mardin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek misafirlerine çalışmaları esnasında kendilerine başarılar diledi.

Ziyaretin ardından üyelerle bir araya gelen Özdemir, sendikal çalışmalar hakkında istişare toplantısı yaptı. Toplantıya, ilçe merkezi ve köylerden din görevlileri katıldı. Toplantı sonunda Özdemir'e plaket verildi. (M. Salih Keskin – İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com