Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Ağrı'daki öğrenci toplulukları ile KYK arasında protokol imzalandı

Ağrı'daki öğrenci toplulukları ile KYK arasında protokol imzalandı

​Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrenci toplulukları ile Kredi Yurtlar Kurumu Ağrı İl Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2015 Perşembe 16:52
Ağrı'daki öğrenci toplulukları ile KYK arasında protokol imzalandı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrenci topluluklarından Bilinçli Gençler Topluluğu, Kritik Analitik Düşünme Topluluğu, Keşşaf Topluluğu, Tarihe Yolculuk Topluluğu ile Kredi Yurtlar Kurumu Ağrı İl Müdürlüğü arasında öğretim elemanları ve üniversite öğrencilerini ilgilendiren önemli bir projeye imza atıldı.  

Protokol kapsamında, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğretim üyelerinden oluşan 30 kişilik bir kadro ile Tarih, Edebiyat, İlahiyat, Kritik ve Analitik Düşünme, Helal ve Sağlıklı Gıda ve Siyasal Düşünce başlıkları altında 6 atölye çalışmasının yapılması planlandığı belirtildi.

Projeye göre, Ağrı Ahmed-i Hani erkek öğrenci yurdu seminer salonunda her hafta, farklı konularda farklı konuşmacılar tarafından bir dizi seminer yapılacak.

Ağrı'daki tüm erkek yurtlarından öğrenciler, ilgi alanlarına göre istedikleri atölyeye katılarak farkındalık sahibi olacaklar. Her atölye içinde görev alacak olan 5 öğretim üyesi, öğrencilerin kişisel ve manevi gelişimlerine, sağlıklı düşünme becerilerini geliştirmelerine katkı sağlayacaklar. Aralık ayından başlamak üzere gerçekleştirilecek bu faaliyetler 5 hafta boyunca "Farkındalık Atölyeleri" başlığı adı altında  devam edecek.  

Bilinçli Gençler Topluluğu Danışmanı Arş. Gör. Mehmet Emin Türklü, projede emeği geçen herkese teşekkür etti. (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com