Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Ağız ve Diş Sağlığı Tarandı

Ağız ve Diş Sağlığı Tarandı

Giriş Tarihi: 24 Mart 2010 Çarşamba 14:35
Ağız ve Diş Sağlığı Tarandı

    Belediye Başkanı Fakıbaba'nın eşi Gül Fakıbaba, Kadın ve Çocuk Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Nihal Atilla önderliğinde Kurtuluş İlköğretim Okulu'nda eğitim-öğretim gören 75 öğrenciye Diş Hekimi Bahattin Küçükceran tarafından ücretsiz diş sağlığı taraması yapıldı. 

     Ücretsiz Ağız ve Diş Sağlığı Taraması kapsamında öğrencilere İsmar Marketler Zinciri, Abide Park ve El Ruha Oteli'nin sponsorluğunda çeşitli temizlik materyalleri de dağıtıldı. 

      İçersinde diş macunu, diş fırçası, sıvı sabun, ıslak mendil ve havlu gibi temizlik malzemelerin yer aldığı çantaları öğrencilere dağıtan Gül Fakıbaba, sağlık taramasında kendilerine destek veren Diş Hekimi Bahattin Küçükceran'a teşekkür ettiklerini kaydetti.

   Gül Fakıbaba, "Muayene sonucunda ağzında herhangi bir rahatsızlık tespit edilen öğrencilerin tetkik ve tedavilerini Şanlıurfa Belediyesi ve bize destek veren sağlık kuruluşları ve doktorlar tarafından karşılayacağız. İlköğretim çağındaki öğrencilerin ağız ve dış sağlığını önemsiyoruz" dedi.

    Şanlıurfa Belediyesi Kadın Çocuk Koordinasyon Merkezi'nin yürüttüğü projeyi oldukça faydalı bulduğunu belirten Dr. Bahattin Küçükceran, projenin yürütülmesinde emeği geçen Gül Fakıbaba'ya ve Nihal Atilla'ya teşekkür ettiğini kaydetti.  

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Bakanlar Harran Tıp'ya yatan yaralıları ziyaret etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com