Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem AGİED’TEN BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI

AGİED’TEN BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI

AGİED 2012 yılı Değerlendirme ve istişare toplantısı Kışla ocak başında gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2013 Çarşamba 20:15
AGİED’TEN BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI2013 Yılının ilk geniş katılımlı STK toplantısının ev sahipliğini yapan AGİED Başkanı Mehmet İNAT; toplantıda hazır bulunan ANİYAD, ŞUKAD, EVET, TOBB kadın Girişimciler Kurulu, Ortak Payda Derneği, AB Sürecinde Şanlıurfa’yı Tanıtma Derneği Gazete Yazarları Derneği, Olay Gazetesi Fikir Kulübü üyelerine Derneklerin başkanlarına hitaben yaptığı konuşmada; Şanlıurfa’mızda insan ve ortak fayda odaklı hizmeti kendisine prensip edinen tüm Kurum ve Kuruluşlara STK’lara ve bireylere ‘Gelin Birlik olalım’ Beraber hareket edelim, toplum yararına işler yapmak için ortak akıl ile bir araya gelelim. Yanı başımızda Suriye’de gerçekleşen Savaşı örnek alarak tüm farklılıkları bir desen gibi yansıtan Şanlıurfa’mızda huzur, kardeşlik, barış ve kalkınma için el ele verelim, dedi.
Biz AGİED olarak 73 üyeye ulaştığımız 2012 yılında, Sivil Toplum Kuruluşları, Karacadağ Kalkınma Ajansı, KOSGEB ve Ticaret Sanayi Odamızla toplam 360 Kişiye Girişimcilik Eğitimi Verdik. Bu vesile Şanlıurfa’mızda 68 yeni yeri açıldı. Toplam 260 civarında kişinin istihdamı sağlandı. Ümit ediyorum ki bu tür çalışmalar için bir farkındalık oluşur. Şeklinde konuştu.
Toplantıda STK Başkanları yaptıkları kısa konuşmalarında derneklerinin faaliyetlerini anlattılar. Tüm konuşmacılar birlik beraberlik konusundaki çağrıyı yineleyip,2013 yılın Şanlıurfa’mıza Ülkemize İslam Âlemine huzur barış, kardeşlik sağlık getirmesi temennisinde bulundular.
AGİED’İN 1 Yaş pastasının kesilmesinin ardından katılımcılar tarafından gayet verimli geçtiği vurgulanan toplantı sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com