Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat AGD'den Siyer-i Nebi yarışması

AGD'den Siyer-i Nebi yarışması

Anadolu Gençlik Derneği Batman Şubesi tarafından Siyer-i Nebi yarışması düzenlenecek.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2015 Salı 10:40
AGD'den Siyer-i Nebi yarışması

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Batman Şube Başkanı Lokman Özkan, Hz Muhammed’in (sav) hayatının gençler tarafından daha iyi okunması için 19 Aralık Cumartesi günü Siyer-i Nebi yarışması düzenleyeceklerini söyledi.

Gençliğin ahlaki yoksunluktan dolayı her geçen gün uçuruma sürüklendiğini ve alkol, uyuşturucu kullanımında, suç işleme oranlarında büyük artış olduğunu ifade eden Özkan, bu nedenlerden dolayı en büyük değer ve örnek olarak kabul edilen Hz Muhammed’in (sav) hayatının gençler tarafından daha iyi okunarak algılanması gerektiğini söyledi.

Özkan, “Gençlerin hem kendilerine, hem ailelerine ve içinde yaşadıkları topluma faydalı bireyler haline gelmesi için Siyer-i Nebi yarışmasını yapmayı uygun gördük 19 Aralık Cumartesi günü yapılacak sınav için sınava yoğun bir katılım sağlanmış durumda olup katılım 10 bin sayısını geçmiş bulunmaktadır. Bu yoğun ilgiden dolayı liseli öğrenci kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Bu tablo şunu gösteriyor ki;  gençlerimiz peygamber efendimize hayranlığını ve bağlılıklarını bir kez daha ortaya koymuşlardır.” dedi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com