Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ağadayıdan Yol-İş'e ziyaret

Ağadayıdan Yol-İş'e ziyaret

Giriş Tarihi: 3 Nisan 2011 Pazar 23:14
Ağadayıdan Yol-İş'e ziyaret

AK Parti Milletvekili aday adayı Mustafa AĞADAYI, Yol-İş sendikası başkanı Emin KUBAT ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu

Sendikal faaliyetlerin AB'ye giriş kriterleri açısından önemli olduğuna vurgu yapan AĞADAYI, Emekçi kesimin temsilcisi arkadaşlarımızın fikirlerine başvurmak, yol haritamızda onların beklenti ve sorunlarına yer vermek için bu gün buradayız dedi.
STK'lar ile bilgi alışverişinin kendileri için önemli olduğunu söyleyen AĞADAYI konuşmasına şöyle devam etti; Ben İl teşkilatında görev yaparken de sendikalar ve işçilerle ilgili çeşitli çalışmalara katılmış biri olarak bu günkü ziyareti ayrıca önemsiyorum. Bildiğiniz üzere bazı kurumlardaki işçi arkadaşlarımızın torba yasasından dolayı mağduriyet yaşama ihtimali sözkonusu, işçilerimizin müktesep haklarının ellerinden alınmaması için üzerimize düşen görevi seçildiğimiz takdirde yapacağımızı söyledik.  AK Parti Hükümetleri hantal devlet yerine manevra kabiliyeti yüksek etkin bir devlet anlayışını benimsemektedir. Bu dönüşüm sağlanırken çeşitli zorluklar ve sıkıntıların olacağı muhakkaktır ancak emekçi sınıfının bu dönüşümden zarar görmemesi gerektiği kanaatindeyiz. Ankara'da tüm kesimlerin olduğu gibi işçi ve emekçi kardeşlerimizin de sesi ve adayı olma arzusundayız, takdir halkımızın ve partimizindir.
Ziyaretten memnuyiyet duyduğunu belirten Sendika başkanı Emin KUBAT'da adaylarımızın halkın ve işçi sınıfının sorunlarını bilen kimselerden seçilmesi gerektiğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com