Advert
Advert
Advert

Ağadayı; hayırlı olsun

Ağadayı; hayırlı olsun
Ağadayı; hayırlı olsun

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı olan Mustafa Ağadı, açıklanan listede yer almadığını belirterek; “Milletvekili listemiz memleketimize ve partimize hayırlı olsun” dedi.

İşte Ağadayı’nın yaptığı açıklama; “Hizmet yarışında sıralamaya giren tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Memleketimiz, halkımız ve partimiz için hayırlı neticeler getirmesini temenni ediyorum.

 

Bu yarışın kaybedeni yoktur, kazananı ise memleketimiz ve partimiz olacaktır. Elbetteki bu yola girerken amacımız sıralamaya girip hizmet etmekti ancak bizden başkası bu sıralamaya girdiğinde de bize düşen onları desteklemek ve aynı heyecanla hizmete devam etmektir. Siyaset anlayışımızda küskünlük ve kırgınlığa yer yoktur. Tüm aday adayı arkadaşlarımızdan da beklentimiz 11 Nisan öncesi söylemlerine sadık kalarak çalışmaya deva etmeleridir.

 

Siyasette yüksek beklentiler, büyük hayal kırıklığı yaratır. Bu beklentideki arkadaşlarımızın ilk reaksiyonlarının tepkisel olması kaçınılmazdır ama inanıyorum ki onlar da aklıselim ile bu yolda seçilmek kadar seçilememenin de siyasetin doğasında olduğunun farkına vararak teşkilatımızla hizmete devam edecektir.

Bu süreçte bizi destekleyen parti teşkilatımıza, esnaf ve sivil toplum örgütlerine, bir an olsun yalnız bırakmayan dost ve arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu