Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Afrika'da Yasin Börü adına su kuyusu açtırılıyor

Afrika'da Yasin Börü adına su kuyusu açtırılıyor

Almanya'da yaşayan duyarlı Müslümanlar Yasin Börü ve arkadaşları adına Afrika'da su kuyusu açma projesini başlattı. Proje Avrupa Yetim-Der aracılığıyla faaliyete geçirilecek.

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2015 Cuma 13:16
Afrika'da Yasin Börü adına su kuyusu açtırılıyor

Afrika’da yaşanan su sıkıntısında bir nebze de olsa çözüm üretmek adına su kuyuları açan Avrupa Yetim-Der, Almanya’nın Geislingen şehrinden gelen talep üzerine Yasin Börü ve arkadaşları adına Afrika’da bir su kuyusu daha açacak.

Kurban eti dağıtırken 6-7 Ekim olaylarında vahşice katledilen Yasin Börü ve arkadaşlarını unutmayan Geislingen’li Müslümanlar açacakları su kuyusuna “Yasin Börü ve Arkadaşları” ismini verecek.

Açılacak olan su kuyusuna katkıda bulunmak ve ortak olmak isteyenlerin kendileriyle irtibata geçebileceklerini belirten Avrupa Yetim-Der Geislingen gönüllü temsilcisi Nizamettin Aygan, hayırseverlerin su kuyusu için yaptıkları ve yapacakları bağışlarla Afrika’da su kuyusunu tamamlamayı hedeflediklerini belirtti. 

Bağışta bulunmak isteyen hayırseverlerin Avrupa Yetim-Der Almanya resmi temsilciliğine 0049 157 739 75 818 nolu telefon numarasından ulaşabilecekleri gibi IBAN: DE 50 6001 0070 0786 9127 08 BIC: PBNKDEFF nolu banka hesabına da “Yasin Börü ve Arkadaşları Su Kuyusu” için bağış yapabilecekleri belirtildi. (Hamza Korkut - İLKHA)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com