Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık AFAD’dan İl Sağlık Müdürlüğüne Tam Donanımlı Ambulans

AFAD’dan İl Sağlık Müdürlüğüne Tam Donanımlı Ambulans

Giriş Tarihi: 20 Haziran 2014 Cuma 19:08
AFAD’dan İl Sağlık Müdürlüğüne Tam Donanımlı Ambulans

Birleşmiş Milletler Dünya Nüfus Fonu sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere AFAD Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığına tam teşekküllü 4 adet Ambulans hibe etti.

Şanlıurfa Valisi İzzetin Küçük’ün girişimleri sonucu bu ambulanslardan biri Şanlıurfa İl Afet ve Acil Durum müdürlüğüne tahsis edildi.

AFAD Yönetimi ise yaklaşık 200 bin liraya mal olan tam donanımlıambulansı ilimizdeki sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere devir teslim töreni ile Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü emrine verdi.

Düzenlenen Devir teslim törenine Sağlıktan sorumlu Vali Yardımcısı Cengizhan Yılmaz Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Erdoğan Duran, Şanlıurfa AFAD Müdürü Mahmut Sönmez ve Afadçalışanları katıldı.

Devir teslim töreni öncesi ambulansı inceleyen Vali Yardımcısı Cengizhan Yılmaz yetkililerden bilgi aldı. Sağlığın her şeyden önemli olduğunu dile getirenYılmaz AFAD yönetimine bu örnek davranışından dolayı teşekkür ederek ambulansın anahtarını İl Sağlık Müdürü Erdoğan Duran’a teslim etti.

Devir teslim sonunda Birleşmiş Milletler Dünya Fonuna yetkililerine de teşekkür eden Yılmaz “Tam donanımlı bu ambulansı Şanlıurfa’ya kazandırmak için Sayın Valimiz İzzettin Küçük büyük gayret gösterdiler. Ve bu ambulansı ilimize kazandırdılar. Kendisine yoğun destek ve girişimlerinden dolayıtekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com