Advert
Advert
Advert

AFAD çadır kentteki personelle koordinasyon toplantısı yaptı

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesi Süleyman Şah konaklama tesislerine yeni kamp yönetici yardımcısı olarak görevlendirilen Muş şube müdürü Deniz Özsubaşı ve iyileştirme şube şefi Erkin Dayı çalışan birim şefi personelle koordinasyon toplantısı yaptı.

AFAD çadır kentteki personelle koordinasyon toplantısı yaptı
AFAD çadır kentteki personelle koordinasyon toplantısı yaptı admin
 
Çadır kentte kamp müdürlüğü görevi sona eren Karabük Afad il müdürü Dr. Gazanfer Erbay, görevi yeni atanan Kamp müdür yardımcısı Deniz Özsubaşı ve Erkin Dayı’ya devretti. Personelle yapılan koordinasyon toplantısında kamp müdür yardımcılığı sona eren Dr Gazanfer Erbay, yeni gelen Afad ekibine, çadır kentle ilgili detaylı bilgi vererek mevcut durumla anlattı. Daha sonra personel şefleri kendilerini tek tek tanıtarak, sorumlu oldukları birimlerle ilgili bilgi aktardılar.
Akçakale Süleyman Şah konaklama tesislerine yeni kamp müdür yardımcılığına atanan Deniz Özsubaşı ve iyileştirme şube şefi Erkin Dayı, Görevi sona eren Dr. Gazanfer Erbayl’a üç nolu mahalledeki akil mültecilerle bir araya gelerek sorunlarını dinlediler. Mahalledeki sorunları not alındıktan sonra çözümü için gerekli birimlere talimat verildi. Sorunların çözümü için mahalle toplantılarının devem edeceğini belirten Kamp müdür yardımcısı Deniz Özsubaşı, Sorunların çözümü için kampta sorumlu birimlerle koordinasyon toplantılar devam edilerek, yaşam koşullarını iyileştirmeye çalışacağız dedi.
Süleyman Şah konaklama Gazanfer Erbay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle