Advert
Advert
Advert

Adnan Oktar'dan Filistinliler'e inanılmaz sözler!

Adnan Oktar, A9 kanalında Gazze'ye yönelik saldırılarla ilgili çok tartışılacak sözler söyledi. Oktar, konuşmasında İsrail'e roket atan mücahitleri suçlarken, İsrail'in de savunma yaptığını ileri sürdü.

Adnan Oktar'dan Filistinliler'e inanılmaz sözler!
Adnan Oktar'dan Filistinliler'e inanılmaz sözler!
Adnan Oktar A9 kanalında yayınlanan programda, kendisine eşlik eden kızların Gazze'ye yönelik İsrail saldırılarıyla ilgili sorularını cevapladı.
Oktar sorulara kamuoyunda çok tarışılacak cevaplar verdi. İsrail’in güneyine roket saldırısı düzenlendiğinin ve 3 İsraillinin öldüğünün hatırlatılması üzerine Oktar, Filistin'e anlam veremediğini vurgulayarak, "Yani Filistin'in yaptığını ben anlayamıyorum. Ne zorunuz var roket saldırısıyla. Hadi roket attın 50 kişiyi de öldürdün. Ne kazanacaksın? Nereye atıyorsun ayrıca." dedi.
Sözlerine "Habire uydurma roketlerle İsrail’e ateş ediyor. Kadınlara geliyor, çocuklara geliyor, onlar da o zaman; 'Bizim kendimizi savunma hakkımız var' diyorlar" diyerek devam eden Oktar, Filistinlilerin savaşı çocuk oyuncağı gibi gördüğünü ileri sürdü.
ROKET ATANLAR AKILSIZCA HAREKET EDİYOR
Mücadelenin sevgiyle barışla olacağının altını çizen Oktar Filistinliler için "Böyle mücahit olur mu?" diye sordu. Roket atan Filistinliler'in çok akılsızca hareket ettiğini iddia eden Oktar Filistinlilerin orada esir konumunda olduğunu savundu.
İSRAİL'DEN GELİN ALIN
Oktar İsrailli ve Filistinlilerin kardeşçe yaşaması gerektiğini belirterek Allah'ın evlenebilirsiniz dediğini iddia ederek Filistinliler'in İsrailliler'den gelin almasını tavsiye etti.Ve böylece onların sinagogda Müslümanlar'ın da camide dua ederek huzur içinde yaşayacaklarını sözlerine ekledi.
KAHROLSUN İSRAİL DENMEMELİ
Nam-ı diğer Harun Yahya Fatih Camisi'nde İsrail'i telin amaçlı toplanan kalabalık hakkında da çok ilginç sözler sarfetti. Toplanan kalabalığın sık sık “Kahrolsun İsrail” ve “İsrail şaşırma sabrımız taşırma” sloganlarıyla İsrail'i boykot ettiğinin hatırlatılmasına tepki gösteren Oktar bunu söyleyenlerin peygambere hakaret ettiğini savundu. "Yanlış,öyle denmez. İsrail peygamber ismidir" diyen Oktar "Mesela neyse orada ona bir isim bulabilirler. Ama kahrolsun İsrail denir mi? Peygambere hakaret etmiş oluyorsun sen hâşâ. Değil mi, kahrolsun denir mi? Şeytan dedirttiriyor. Öyle denmez. Yakup (as)’ın ismidir İsrail. Kuran’da geçiyor. Yanlışta ısrar ediyorlar, öyle olmaz" dedi./ROTAHABER
İŞTE ADNAN OKTAR'IN SİTESİNDE YAYINLANAN O KONUŞMA...
ROTAHABER ÖZEL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik