Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Adnan Oktar konuğu Hilal Cebeci oldu -VİDEO-

Adnan Oktar konuğu Hilal Cebeci oldu -VİDEO-

Giriş Tarihi: 8 Temmuz 2011 Cuma 18:58
Adnan Oktar konuğu Hilal Cebeci oldu -VİDEO-

Hilal Cebeci Adnan Oktar'a konuk oldu. Oktar programı inşallah'la maşallah'la bitirdi...

İnternette yayınladığı çıplak fotoğraflarıyla gündeme gelen şarkıcı Hilal Cebeci, Andan Oktar'ın program konuğu oldu. Cebeci, programda sık sık Oktar'ın iltifatlarıyla karşılaştı.

Oktar, Cebeci'nin güzel bir kadın olduğunu iddia ederek köken soruşturması yaptı.

Cebeci'nin kökeninin Ruslara kadar gittiğini söylemesi üzerine ise "Ruslar çok güzel olurmuş, hikmetler anlaşılmaya başladı" dedi.

PARMAĞINDAKİ YÜZÜĞÜ SORDU

Programda Cebeci'nin parmağındaki yüzüğe gözü takılan Oktar, "yüzüğün dikkatimi çekti, maşaallah" deyince Cebeci yüzüğünü hiç çıkarmadığını söyleyerek yüzüğünde yazanları okudu.

FETİH SURESİ

Parmağındaki yüzükte "İnna fetahna leke fethan mübina" yazılı olduğunu söyleyen Cebeci'ye Oktar'ın verdiği karşılık ise şöyle oldu: "Allah dindarlığını artırsın."

Cebeci'nin okuduğu ayet Fetih Suresi'nin ilk ayeti ve şu manaya geliyor: "Sana öyle bir fetih verdik ki, bu kesin ve apaçık fethe eriştir!"

İşte o program...

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com