Advert
Advert
Advert

Adıyaman'da çalıp Urfa'da satıyorlar

Adıyaman'da çalıp Urfa'da satıyorlar
Adıyaman'da çalıp Urfa'da satıyorlar

Son dönemlerde Adıyaman'da meydana gelen motosiklet hırsızlıklarını aydınlatmak için çalışma başlatan polis ekipleri hırsızlık çetesini çökertti. Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler yaptıkları çalışmalar neticesinde A.B isimli şahsı çalıntı motosiklet birlikte yakaladı. Soruşturmanın derinleştirmesi sonucunda A.B isimli şahsın Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinden suç ortakları İ.K, H.E, ve N.K ile birlikte geldikleri ve Adıyaman'da bu güne kadar toplam 7 adet
motosiklet çaldıkları tespit edildi.
Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görevli ekipler, Şanlıurfa'da yaptıkları çalışmalarda şüpheliler İ.K, H.E ve N.K isimli şahıslar ile bu şahısların çalmış oldukları motosikletleri sattıkları S.A ve Ü.A isimli şahıslar yakalanarak Adıyaman'a getirildi. Yine bu şahıslardan çalıntı motosikletleri satın aldığı tespit edilen H.E ve H.T isimli şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir.
Şüphelilerle birlikte çalınan 2 adet motosiklet ele geçirilerek müştekilerine teslim edildi.
Şahıslar emniyetteki sorgulamalarının ardından, cürüm işlemek amacıyla teşekkül oluşturmak, teşekküle üye olmak, teşekkül halinde motosiklet hırsızlığı yapmak, çalıntı motosikletleri satarak haksız kazanç elde etmek ve çalıntı malları bilerek satın almak suçundan tanzim edilen tahkikat evrakları ile birlikte şüpheliler İ.K., A.B, H.E ve N.K adli makamlara sevk edildi.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
İHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!