Advert
Advert
Advert

Adaylar Arasındaki Vaat yarışı kızışıyor VİDEO

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının Vaatlerinde Ulaşım Ve Konut Öne Çıktı.

Adaylar Arasındaki Vaat yarışı kızışıyor VİDEO
Adaylar Arasındaki Vaat yarışı kızışıyor VİDEO

Yerel seçim için geriye sayım sürüyor. Büyükşehir adaylarının vaatleri arasında ulaşım ve konut öne çıktı. Seçim süreci devam ederken adayların vaatleri de devam edecek gibi

Şanlıurfa büyükşehir belediye başkan adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir adaylarının vaatleri arasında ulaşım ve konut öne çıktı.

Şanlıurfa’nın Devteşti mahallesinde kadınlarla mahalle toplantısında bir araya gelen Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, ilk olarak konut sorununu ele alacaklarını ve alt geçitler yaparak, yolları genişleterek, trafiği rahatlatacaklarını söyledi.

BDP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Baydemir, , seçildiği takdirde yıkılan 11 nisan stadının bulunduğu yeri ‘kurtuluş parkı” yapacaklarını söyledi. Baydemir seçmenin karşısında konut ve ulaşım ağırlıklı projelerle çıkacak.

Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Bahçivan, ‘Şanlıurfa fikir-edebiyat grubu’ sıra gecesinde projelerini anlattı. Bahçıvan seçildiği takdirde 60 bin konutluk projelerin önünü açacağını belirtti.

MHP Büyükşehir Balediye Başkan Adayı Kemal Saraçoğlu da, 11 Nisan alanı Urfa’ya aittir. Peşkeş çekilmesine izin vermeyeceğiz Türkiye’nin en modern parkını yaparak Şanlıurfalılara hediye edeceğiz” ifadelerini kullanıyor.

Chp adayı Hale Soran ise kadın hakları ve sosyal projeler üzerinde duruyor.

 

Kaynak: Kanalurfa

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı