Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Adana'da Suriyeli 500 aileye gıda yardımı yapıldı

Adana'da Suriyeli 500 aileye gıda yardımı yapıldı

Adana'daki İslami yardım dernekleri, yardım dağıtım organizasyonunda dayanışma ile Suriyeli 500 aileye gıda yardımı ulaştırdılar.

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2014 Pazartesi 20:29
Adana'da Suriyeli 500 aileye gıda yardımı yapıldı

 İslam İşbirliği Teşkilatı İnsani Yardım Birimi aracılığı ile INTL.İSLAMİC RELİEF ORG. tarafından Suriyeli ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapıldı. Gıda paketleri Adana Dosteller Derneği’nin ev sahipliğinde Adana İnsani Yardım Derneği (ADYAR) ve Adana Umut Der Gıda Bankası gönüllüleri tarafından dağıtıldı.

Adana’da etkili olan şiddetli yağmura rağmen Kurban Bayramı öncesi Suriyeli ihtiyaç sahibi ailelere gıda paketlerini ulaştıran gönüllü derneklerin yetkilileri, dağıtım sonrası Adana Dosteller Derneğinde bir araya geldi. Yapılan değerlendirmede bu tür yardımlaşma ve dayanışmanın devam etmesi, bu yönde olumlu adımların atılması gerektiği dile getirildi. (İLKHA)


YORUMLAR
  • yorum2015-05-06 13:36:45makbule tokay

    surıye surıye başka laf söz yok gelınde halımızı görün bızım memeleketımızde bız ac gezerken surıye nıye amac ne önce yetım hakkı var olmalı bence iki yetımım var yuzumuze bakan yok ama surıye dendımı akan sular duruluyor nedense artık bız onların yerınde olsaydık bızı kabul ederlermıydı aceba memleketlerıne bır duşunun bakalım ?

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com