Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Adana'da 'Gençlerle Elele'projesi başladı

Adana'da 'Gençlerle Elele'projesi başladı

Adana'da gençlerin manevi eğitimi ve zararlı alışkanlıklardan korunması amacıyla "Gençlerle Elele" projesi başlatıldı.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2015 Çarşamba 12:00
Adana'da 'Gençlerle Elele'projesi başladı

Milli Eğitim Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Adana İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosunca hazırlanan “Gençlerle Elele” projesi çerçevesinde “Modern Dünyada Gençlik, Din ve Değerler” konulu seminer verildi.

Seyhan İMKB Fen Lisesinde gerçekleştirilen programda konuşan Seyhan Vaizi Enes Kaleağası, manevi değerler konusuna değindi.  Modern dünyada yaşamanın manevi hayata etkisini anlatan Kaleağası, ayrıca sigara, alkol ve kötü alışkanlıklar konusunda da gençleri bilgilendirdi.

Programda söz alan Adana İl Müftüsü Arif Gökce ise, böyle bir programda gençlerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gençlerin bu ülkenin geleceği olduğunu vurgulayan Gökce, bu sorumluluk bilinciyle hareket eden gençliğin manevi donanıma da sahip olması gerektiğini söyledi.  Müftü Gökce,  okumanın, keşfetmenin, doğru birey ve iyi insan olmanın öneminden bahsetti.

Öğrencilerin merak ettiği konuların sorulduğu bölümde ise Müftü Gökce, manevi değerlere değindi.   Kötü alışkanlıklardan kaçınmanın önemini de anlatan Gökce, “Gençlerle Elele” projesi kapsamında seminerlere devam edileceğini sözlerine ekledi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com