Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Adana Valisinden otogar ve sebze haline ziyaret

Adana Valisinden otogar ve sebze haline ziyaret

Adana otogarı ile sebze halini ziyaret eden Adana Valisi Mustafa Büyük, esnafın sorunlarını dinledi.

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2015 Pazartesi 18:00
Adana Valisinden otogar ve sebze haline ziyaret

Adana Valisi Mustafa Büyük, esnaf ziyaretleri kapsamında Adana Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otogarı ile Büyükşehir Sebze Hali’nde incelemelerde bulundu.

Otogar ziyaretinde esnafın sorunlarını dinleyen Vali Büyük, Türkiye’nin metropol kentlerinden olan Adana’da, şehir içi toplu taşımacılık kadar şehirlerarası taşımacılığında önemli olduğunu belirtti. Otogar esnafının dile getirdikleri tespitleri ve talepleri titizlikle değerlendireceklerini kaydeden Vali Büyük, kamu kurum ve kuruluşları olarak otogar esnafının yanında olduklarını söyledi.

Büyükşehir Sebze Hali esnafını da ziyaret eden Vali Büyük’e Tarım İl Müdürü Ahmet Söğüt de eşlik etti. Ziyarette sebze hali esnafı ve çalışanlarıyla bir araya gelen Büyük, Adana Kabzımallar Odası 2. Başkanı Zafer Hallaçoğlu ile Vedat Dalokay Sebze ve Meyve Hali Müdürü Volkan Göç’ten, üretilen sebze ve meyveler ile ürünlerin tüketicilere sunulması aşamaları hakkında bilgiler aldı.

Çukurova Bölgesi’nin ve Adana’nın Türkiye’nin önemli tarım ve üretim bölgelerinden biri olduğuna dikkat çeken Vali Büyük, sebze hali esnafının üreticilerin alın terleriyle ürettikleri ürünlerin, tüketicilere sunulmasında önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade etti. Ziyareti boyunca, sebze hali esnafı ve çalışanlarıyla bir araya gelerek sohbet eden Büyük, kendisine iletilen talep ve beklentileri de dinledi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com