Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim ADAG Vakfından Şanlıurfa Barosuna Ziyaret

ADAG Vakfından Şanlıurfa Barosuna Ziyaret

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2011 Cumartesi 22:36
ADAG Vakfından Şanlıurfa Barosuna Ziyaret


ADAG Vakfı Şanlıurfa Şube Başkanı Doç. Dr. Süleyman Yılmaz, Doç. Dr. Mustafa Zerin, Doç. Dr. Abdullah Ekinci, Yrd. Doç. Dr. M. Sena Ekici, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Terzioğlu ve Yrd. Doç. Dr. Abdullah Taştekin’den oluşan bir heyet Şanlıurfa Barosunu ziyaret ettiler. Ziyarette heyeti Baro Başkanı Av. İrfan Güven ve Av. Ahmet Aksoy karşıladı.

ADAG Vakfı heyeti yeni yönetime Baro Başkanı Av. Güven’in nezdinde hayırlı olmasını diledi. Tanışmadan sonra samimi sohbet ortamda gerçekleşen görüşmelerde, Başkan Güven Baro hakkında bilgi verdi. Başkan Güven Baronun Şanlıurfa’da topluma ve mesleki alana yönelik karşılaşılan sorunlara çözüm üretmek amacıyla 12 komisyondan oluştuğunu ifade etti. Tüm tüzel kuruluşlar gibi Baronun da işleyişte bir takım zorluklarla karşılaştığını dile getiren Başkan Güven bunları aşmak ve dile getirmek adına Şanlıurfa Barosu olarak yürüyüş ve basın açılması yaptıklarını söyledi.

ADAG Vakfının çalışmaları ve faaliyetleri Şube Başkanı Yılmaz tarafından anlatıldı. Son olarak Mardin Artuklu Üniversitesinde gerçekleştirilen Demokratik Açılım sempozyumu hakkında bilgi verildi. Baro Başkanı Güven ADAG Vakfının daha önceki yaptığı faaliyetlerden haberdar olduğunu söyleyip, Üniversite’de akademik mensupları olan bir vakfın şehrimizde yaptığı bilgilendirici, aydınlatıcı sosyal faaliyetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Üniversitelerin akademik birikimlerini bulundukları şehirle paylaşması gerektiğini söyleyen Başkan Güven, Harran Üniversitesinden bu anlamda kamuoyuna yönelik beklentilere cevap verecek daha etkili katkıları umduklarını söyledi. ADAG Vakfı Şube Başkanı Yılmaz da vakıf olarak bunu bir sorumluluk olarak gördüklerini, bir vakfın işleyişi çerçevesinde yapabilecek her şeyi yapmaya hazır olduklarını belirtti.

ADAG heyeti tekrar görüşebilme ve sorunlara işbirliği içinde çözüm üretebilme dileğiyle Baro yönetimine veda ettiler.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com