Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Eğitim Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavının yapılacağı yerler

Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavının yapılacağı yerler

Şanlıurfa'da Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavı, Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı, Açıköğretim Ortaokulu Sınavı ve Müdür Yardımcılığı Sınavı yapılacak okullar tarih ve saatleriyle birlikte açıkladı

Giriş Tarihi: 15 Mart 2016 Salı 16:17
Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavının yapılacağı yerler

 

 

 

 

 

Şanlıurfa'da Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavı, Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı, Açıköğretim Ortaokulu Sınavı ve Müdür Yardımcılığı Sınavı yapılacak okullar tarih ve saatleriyle birlikte açıkladı.

 

 

 

1 SN.

İLÇE AD!

 

OKUL ADİ

SINAV TARİHİ

SAAT

1

AKÇAKALE

Akçakale İmkb Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

2

AKÇAKALE

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

3

AKÇAKALE

Akçakale Açık C.İ.K.

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

4

BİRECİK

Emin Saygın Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

5

BİRECİK

11 Temmuz İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

6

BİRECİK

Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

7

BİRECİK

Emin Saygın İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

8

BİRECİK

Birecik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

9

BİRECİK

Fırat İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

10

BOZOVA

Bozova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

11

BOZOVA

Atatürk İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

12

BOZOVA

Pınar İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

13

CEYLANPINAR

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

14

CEYLANPINAR

Cengiz Topel İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

15

CEYLANPINAR

Atatürk Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

16

CEYLANPINAR

Mevlana Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

17

CEYLANPINAR

Ceylanpınar İmam Hatip Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

18

CEYLANPINAR

Pınar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

19

CEYLANPINAR

Kepez Ortaokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

20

CEYLANPINAR

Ceylanpınar Toki İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

21

CEYLANPINAR

Ceylanpınar Anadolu Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

22

HALFETİ

Yunus Emre Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

23

HALFETİ

Şair Nabi İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

24

HALFETİ

Halfeti Anadolu Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

25

HARRAN

Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

26

HARRAN

Süleyman Demirel Çok Programlı Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

27

HARRAN

Harran Ortaokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

28

HİLVAN

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

29

HİLVAN

Ülkü İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

30

HİLVAN

Hilvan Kİ Tipi Kapalı C.İ.K.

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

31

SİVEREK

Gazipaşa İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

32

SİVEREK

Yavuz Selim İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

33

SİVEREK

İsmet Paşa İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

34

SİVEREK

Şair İbrahim Rafet İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

35

SİVEREK

Vali Mehmet Erdoğan Cebeci İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

36

SİVEREK

Mehmetçik İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

37

SİVEREK

Siverek Hüsnü M.Özyeğin İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

38

SİVEREK

Gülabibey İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

39

SİVEREK

Siverek A3 Tipi Kapalı C.İ.K.

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

40

SİVEREK

Siverek Açık C.İ.K.

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

41

SURUÇ

Namık Kemal Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

42

SURUÇ

Namık Kemal İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

43

SURUÇ

Sabancı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

44

SURUÇ

Atatürk İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

45

SURUÇ

Cumhuriyet İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

46

VİRANŞEHİR

Mustafa Kemal İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

47

VİRANŞEHİR

Atatürk Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

48

VİRANŞEHİR

Viranşehir Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

49

VİRANŞEHİR

Hadi Kutlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

50

VİRANŞEHİR

Viranşehir İmkb İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

51

VİRANŞEHİR

Viranşehir Fen Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

52

VİRANŞEHİR

Yenişehir Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

53

VİRANŞEHİR

Tevfik Fikret Kurtcan İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

3’üncü Bilim ve Kültür Şenliği urfa’da yapılacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com