Advert
Advert
Advert

Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavının yapılacağı yerler

Şanlıurfa'da Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavı, Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı, Açıköğretim Ortaokulu Sınavı ve Müdür Yardımcılığı Sınavı yapılacak okullar tarih ve saatleriyle birlikte açıkladı

Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavının yapılacağı yerler
Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavının yapılacağı yerler

 

 

 

 

 

Şanlıurfa'da Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavı, Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı, Açıköğretim Ortaokulu Sınavı ve Müdür Yardımcılığı Sınavı yapılacak okullar tarih ve saatleriyle birlikte açıkladı.

 

 

 

1 SN.

İLÇE AD!

 

OKUL ADİ

SINAV TARİHİ

SAAT

1

AKÇAKALE

Akçakale İmkb Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

2

AKÇAKALE

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

3

AKÇAKALE

Akçakale Açık C.İ.K.

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

4

BİRECİK

Emin Saygın Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

5

BİRECİK

11 Temmuz İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

6

BİRECİK

Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

7

BİRECİK

Emin Saygın İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

8

BİRECİK

Birecik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

9

BİRECİK

Fırat İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

10

BOZOVA

Bozova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

11

BOZOVA

Atatürk İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

12

BOZOVA

Pınar İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

13

CEYLANPINAR

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

14

CEYLANPINAR

Cengiz Topel İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

15

CEYLANPINAR

Atatürk Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

16

CEYLANPINAR

Mevlana Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

17

CEYLANPINAR

Ceylanpınar İmam Hatip Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

18

CEYLANPINAR

Pınar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

19

CEYLANPINAR

Kepez Ortaokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

20

CEYLANPINAR

Ceylanpınar Toki İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

21

CEYLANPINAR

Ceylanpınar Anadolu Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

22

HALFETİ

Yunus Emre Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

23

HALFETİ

Şair Nabi İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

24

HALFETİ

Halfeti Anadolu Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

25

HARRAN

Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

26

HARRAN

Süleyman Demirel Çok Programlı Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

27

HARRAN

Harran Ortaokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

28

HİLVAN

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

29

HİLVAN

Ülkü İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

30

HİLVAN

Hilvan Kİ Tipi Kapalı C.İ.K.

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

31

SİVEREK

Gazipaşa İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

32

SİVEREK

Yavuz Selim İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

33

SİVEREK

İsmet Paşa İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

34

SİVEREK

Şair İbrahim Rafet İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

35

SİVEREK

Vali Mehmet Erdoğan Cebeci İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

36

SİVEREK

Mehmetçik İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

37

SİVEREK

Siverek Hüsnü M.Özyeğin İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

38

SİVEREK

Gülabibey İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

39

SİVEREK

Siverek A3 Tipi Kapalı C.İ.K.

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

40

SİVEREK

Siverek Açık C.İ.K.

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

41

SURUÇ

Namık Kemal Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

42

SURUÇ

Namık Kemal İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

43

SURUÇ

Sabancı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

44

SURUÇ

Atatürk İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

45

SURUÇ

Cumhuriyet İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

46

VİRANŞEHİR

Mustafa Kemal İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

47

VİRANŞEHİR

Atatürk Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

48

VİRANŞEHİR

Viranşehir Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

49

VİRANŞEHİR

Hadi Kutlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

50

VİRANŞEHİR

Viranşehir İmkb İlkokulu

19-20 MART 2016

09:30-14:00 -09:30

51

VİRANŞEHİR

Viranşehir Fen Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

52

VİRANŞEHİR

Yenişehir Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

53

VİRANŞEHİR

Tevfik Fikret Kurtcan İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

 

 

54

VİRANŞEHİR

Viranşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

55

VİRANŞEHİR

Viranşehir Kız Anadolu Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

56

VİRANŞEHİR

Viranşehir A3 Tipi Kapalı C.İ.K.

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

57

EYYÜBİYE

Eyyüp Göncü Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

58

EYYÜBİYE

Tes-İş Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

59

EYYÜBİYE

Gazi Anadolu Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

60

EYYÜBİYE

Mehmet Hacıbozanoğlu İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

61

EYYÜBİYE

Atatürk Anadolu Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

62

EYYÜBİYE

Eyyübiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

19 MART 2016

09:30-14:00

63

EYYÜBİYE

Şanlıurfa E Tipi Kapalı C.İ.K.

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

64

HALİLİYE

Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

65

HALİLİYE

Abdulkadir Göncü Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

66

HALİLİYE

Urfa Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

67

HALİLİYE

Bahçelievler Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

68

HALİLİYE

Çeaş Şanlıurfa Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

69

HALİLİYE

Ziyaeddin Akbulut Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

70

HALİLİYE

Urfa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

71

HALİLİYE

Şanlıurfa Anadolu İmam Hatip Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

72

HALİLİYE

H. Sebiha Özlek Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

73

HALİLİYE

Şair Nabi Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

74

HALİLİYE

Orhangazi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

75

HALİLİYE

Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

76

HALİLİYE

Davut Zeki Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

77

HALİLİYE

Bahçelievler Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

78

HALİLİYE

Şanlıurfa Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

79

HALİLİYE

Yenişehir Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

80

HALİLİYE

2002 Vakıflar İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

81

HALİLİYE

Cengiz Topel İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

82

HALİLİYE

Yunus Emre İmkb İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

83

HALİLİYE

Fevzi Çakmak Ortaokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

84

HALİLİYE

Veysel Karani imam Hatip Ortaokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

85

HALİLİYE

Vatan Ortaokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

86

HALİLİYE

Osman Ertörer İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

87

HALİLİYE

Profilo İlkokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

88

KARAKÖPRÜ

Şanlıurfa Esentepe İmkb Anadolu Lisesi

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

89

KARAKÖPRÜ

Şerif Özden Başarı Ortaokulu

19-20 MART 2016

09:30 -14:00 -09:30

90

KARAKÖPRÜ

Hacı Abdurrahman Özdemir Ortaokulu

19 MART 2016

09:30-14:00

 

İLÇE ADİ

 

EYYÜBİYE

 

Mehmet Hacıbozanoğlu Ortaokulu

 

10:00

 

19 MART 2016

 

EYYÜBİYE

 

Akabe Toki Anadolu Lisesi

 

10:00

 

19 MART 2016

 

EYYÜBİYE

 

Bilim Ortaokulu

 

19 MART 2016

 

10:00

 

EYYÜBİYE

 

Şair Abdi İlkokulu

 

10:00

 

19 MART 2016

 

20 MART 2016 TARİHLİ AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU SINAVI YAPILACAK OKUL LİSTESİ

 

OKUL ADI

 

EYYUBIYE

 

Gazi Anadolu Lisesi

 

20 MART 2016

 

09:30 -14:00

 

EYYUBIYE

 

Şanlıurfa E Tipi Kapalı C.İ.K.

 

20 MART 2016

 

09:30 -14:00

 

HALILIYE

 

Vatan Ortaokulu

 

20 MART 2016

 

09:30 -14:00

 

HALİLİYE

 

Osman Ertörer İlkokulu

 

20 MART 2016

 

09:30 -14:00

 

HALILIYE

 

Veysel Karani İmam Hatip Ortaokulu

 

20 MART 2016

 

09:30 -14:00

 

HALILIYE

 

Fevzi Çakmak Ortaokulu

 

20 MART 2016

 

09:30 -14:00

 

HALILIYE

 

Yunus Emre İmkb İlkokulu

 

20 MART 2016

 

09:30-14:00

 

KARAKÖPRÜ

 

Hacı Abdurrahman Özdemir Ortaokulu

 

20 MART 2016

 

09:30 -14:00

 

20 MART 2016 TARİHLİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI SINAVI YAPILACAK OKUL LİSTESİ

 

İLÇE ADİ

 

OKULADI

 

CAAT

 

EYYUBIYE

 

Tes-lş Anadolu Lisesi

 

20 MART 2016

 

14:00

 

EYYÜBİYE

 

Mehmet Hacıbozanoğlu İlkokulu

 

20 MART 2016

 

14:00

 

EYYUBIYE

 

Eyyüp Göncü Anadolu Lisesi

 

14:00

 

20 MART 2016

 

Eyyübiye Kiz Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

EYYUBIYE

 

20 MART 2016

 

14:00

 

EYYUBIYE

 

Akabe Toki Anadolu Lisesi

 

20 MART 2016

 

14:00

 

EYYUBIYE

 

Atatürk Anadolu Lisesi

 

20 MART 2016

 

14:00

 

 

Şanlıurfa Açıköğretim ve Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınavı Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı Açıköğretim Ortaokulu Sınavı açık ilk öğretim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da bayram için sağlık önlemleri alındı
Şanlıurfa’da bayram için sağlık önlemleri alındı
Müdür Bilici, şehit Kete’nin Yeni Doğan Çocuğunu Ziyaret Etti
Müdür Bilici, şehit Kete’nin Yeni Doğan Çocuğunu Ziyaret Etti