Reklamı Geç
Advert
Advert

Açar; Durmak yok yola devam

Açar; Durmak yok yola devam
Açar; Durmak yok yola devam

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Açar, Adaylarla ilgili bir açıklama yaptı. 12 Kişilik listede yer alamayan Abdulkadir Açar, yaptığı yazılı açıklama şöyle konuştu; “Ömrümce beni yetiştiren memleketime borcumu, O’na hizmet ederek ödemeye çalıştım. Çünkü bizi yetiştiren topraklarla ödeşmenin bedelini, çalışmak olarak gördüm. Bu hizmet sürecinde de, Allah rızası dışında herhangi bir beklenti içerisinde olmadım.

 

Memleketime daha fazla hizmet etmek gayesi ile 2004 yılında belediye başkanlığı aday adayı olduğum AK Parti’den 24. Dönem milletvekili aday adayı oldum. Aday adaylığı sürecinde siz saygıdeğer hemşerilerimin teveccühüne muhatap olmam, sorumluluğumun ne kadar fazla olduğunu bana bir kez daha hatırlattı.

 

Siz saygıdeğer hemşerilerimden ve büyüklerimden, “Hayırlı ise olsun” şeklinde hayır duaları talep ettim ve dualarınızı aldım.

Cenab-ı Allah Kur’an-ı Kerim de: “Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz” diye buyurmaktadır.

İnanıyorum ki; gerek şahsım, gerekse de memleketim hakkında “hayırlı olan” olmuştur!..

Aday adaylığım sürecinde; beni samimiyetle kucaklayan ve destek veren siz saygıdeğer hemşehrilerime, öz evlatlarımdan hiçbir zaman ayırt etmediğim gözüm nuru öğrencilerime, partimin her kademesindeki mensup ve yöneticilerine sevgi dolu saygılarımı sunar, teşekkür ederim.

 

Urfamın ve ülkemin geleceği adına hep yanında olacağım partime ve birbirinden değerli milletvekili adayı kardeşlerime birlikte elele, gönül gönüle geçireceğimiz seçim sürecinde başarılar dilerim.  

Abdulkadir Açar; “Durmak yok yola devam…” diyerek AK Parti için durmadan çalışmaya devam edeceğini belirtti.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaşların şikayetleri Haliliye Belediyesini Harekete Geçirdi
Vatandaşların şikayetleri Haliliye Belediyesini Harekete Geçirdi
Akçakale Sınırında Çatışmalar Devam Ediyor.
Akçakale Sınırında Çatışmalar Devam Ediyor.