Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Aç kalan hayvanlar için yem bırakıldı

Aç kalan hayvanlar için yem bırakıldı

Kızılay Batman Şubesi, soğuk kış günlerinde yiyecek bulamayan hayvanlar için şehrin belli noktalarındaki park ve bahçelere yem bıraktı.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2015 Cumartesi 21:04
Aç kalan hayvanlar için yem bırakıldı

Kızılay Batman Şubesi bu yılda hayvanları unutmadı. Kızılay Şubesi üye ve gönüllüleri ile birlikte artan soğuk kış koşulları ile birlikte yem bulmakta zorlanan sokak hayvanları ve kuşları beslemek için şehrin belli noktalarına ekmek ve yem bıraktı.

Kızılay Batman Şube Başkanı Sabahattin Tezdiğ konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kurumumuz her zaman şefkatini göstermiştir. Kızılay Batman Şubesi olarak sadece insan için değil doğada yaşayan diğer canlılar için de elimizden geleni yapmaktayız. Yaratılan her canlıya karşı sorumluluğumuz bulunmaktadır.  Muhtaçlara yardım etmek bizim görevimizdir. Bu soğuk kış günlerinde yiyecek bulamayan canlılara da şehrin belli noktalarına, park ve bahçelere yem bırakarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda da halkımızı duyarlı olup bu konuda desteğe davet ediyorum. Herkes kapısının veya penceresinin önüne yem bırakarak kuşların açlıktan ölmesini engelleyebilir.” dedi. 

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com