Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Abide Kavşağında Ödenek Sıkıntısı

Abide Kavşağında Ödenek Sıkıntısı

Abide Kavşağı Projesi'nde çalışmalar, ödenek sıkıntısı nedeniyle durma noktasına gelindi.

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2012 Cumartesi 15:22
Abide Kavşağında Ödenek Sıkıntısı

Şanlıurfa’da geçtiğimiz aylarda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın katılımı ile temeli atılan Abide Kavşağı Projesi’nde çalışmalar ödenek sıkıntısı nedeniyle durma noktasına geldi.

Ramazan ayında müteahhit firma ve emniyet müdürlüğünün almış olduğu önlemlerle iftar saatinde sıkışıklık yaşanmayan ve çalışmaların büyük bir hızla bugüne kadar devam ettiği abide kavşağı projesi ödenek sıkıntısı yaşıyor.

Proje de Mardin istikametinden gelen kavşağın tünel bölümünün tamamlandığı, müteahhit firma mesar inşaatın 60 günden bu yana kendi imkânları ve karayollarının desteği ile kavşak çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Ödenek sıkıntısından Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in bilgisinin olduğu, konu ile ilgili karayolları bölge müdürü ile görüştüğü de öğrenildi.

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ‘Abide Kavşağındaki ödenek sıkıntısı ile ilgili gerekli görüşmelerde bulundum. konunun takipçisiyim. en kısa sürede ödenek sıkıntısını çözüp müteahhit firmayı rahatlatacağız’ dedi.

Ramazan ayından önce ‘ramazan da vatandaşlarımıza trafik sıkıntısı yaşatmayacağız. alternatif çözümler ile trafiği rahatlatacağız ’ şeklinde beyanda bulunan Müteahhit firma, ramazan ayında iftar saatinde trafiğin sıkışmaması için aldığı gerekli önlemler vatandaşlara kolaylık yaşattı.

Bitirildiğinde Şanlıurfa’nın trafiğini rahatlatacak olan Abide Kavşağı Projesini vatandaşlarda yakından takip ediyor.

Vatandaşlar ‘bu proje kentimiz için çok önemli. bu projenin bitirilmesi ile kentin trafik sıkışıklığı sorunun büyük ölçüde giderileceğini ümit ediyoruz. proje de ödenek sıkıntısı var. Bakanımız Faruk Çelik’i, milletvekillerimizi göreve davet ediyoruz’ dediler.

Kanalurfa

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Evlilik programlarındaki rezalet gündemden düşmüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com