Advert
Advert
Advert

Abdurrahman Yetkin esnafını ziyaret etti

AK Parti Milletvekili adayı Abdurrahman Yetkin seçim çalışmaları doğrultusunda Bahçelievler esnafını ziyaret etti. Yetkin halkın teveccühünün kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Abdurrahman Yetkin esnafını ziyaret etti
Abdurrahman Yetkin esnafını ziyaret etti

 

Abdurrahman Nüvit Yetkin seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Abdurrahman Yetkin, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve ilçe teşkilatı ile birlikte Şair Şevket, Bahçelievler, Sultan Fatih ve Mimar Sinan mahallelerinde esnafını ziyaret etti. Abdurrahman Yetkin Bahçelievler’de tek tek iş yerlerini gezerek vatandaşlardan destek istedi.
Yapılan gezi ile ilgili açıklama yapan Yetkin, “1 Kasım seçimleri doğrultusunda bugün Haliliye Belediye Başkanı Sayın Fevzi Demirkol, Haliliye İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Canpolat ile Bahçelievler’de seçim çalışmasını yaptık. Bu çalışma içerisinde halkımızın teveccühü bizi gerçekten memnun etti” dedi.
Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ise “Bahçelievler Bölgesi’ndeki mahallelerimizde esnaf ziyareti yaptık. Bu vesileyle belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları yerinde incelemiş olduk. Bunların sonuçlarını ve eksik kalan kısımlarını gördük. Halkımızın seçim dolayısıyla teveccühü gayet güzel, bu teveccüh 1 Kasım’da sandıklara yansıyacak. 1 Kasım’da inşallah Şanlıurfa ve özellikle Haliliye, yine eski günlerine kavuşacak.’’ Dedi.
AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, “Milletvekili adayımız Abdurrahman Yetkin Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol ve ilçe teşkilatı olarak Belediye Meclisi Üyelerimiz, Teşkilat üyesi arkadaşlarımızla Bahçelievler Mahallesi’nde esnaf gezisini seçmen gezisini icra ettik. Durmak yok yola devam ediyoruz. Şanlıurfa’nın ve Türkiye’nin huzur ve istikrarı için var gücümüzle birlikte tüm arkadaşlarımızla beraber çalışacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı