Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Abdülkadir Molla'nın İdamına Urfa'dan Tepki!..

Abdülkadir Molla'nın İdamına Urfa'dan Tepki!..

Din Bir Der Şanlıurfa şubesi Başkanı ve sitemizin yazarı Mehmet Cengiz, Bangladeş’de idam edilen Abdülkadir Molla’nın idamını kınadı.

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2013 Salı 12:05
Abdülkadir Molla'nın İdamına Urfa'dan Tepki!..


Bir dava insanını asmakla bir davanın bitmeyeceği, daha da dava davetçilerine güç katağını söyleyen Mehmet Cengiz yazılı olarak yaptığı açıklamada şöyle dedi;
“Molla İslami bir terimdir. Molla İslami ilimlerle mücehhezdir. Mollalığın hakkını vermek erdemliğin ifadesidir. Mollalık çileli bir meslektir. Mollalık Her insana nasip olmaz. Mollalık kula kul olmamaktır. Beşeri rejimleri ret etmektir. Yeri gelince, siyonizmin korkulu rüyası olmaktır. Şahadet şerbetini içmektir. Mücehhez olduğu İslami ilimlerde fani olmaktır Mollalık,  nice mollalar tevhit inancı, yayılması için şahadet şerbetini içmişlerdir. Küresel güçler, Yahudi muhipleri, dünya severler mollaları sevmezler. Çünkü mollalar put, para, kadın, ilahlık taslayanlara karşıdırlar. Gerçek mollaların sırtında ateşten gömlek vardır.
Bugüne kadar hak dava uğruna, beşeri sistemlere karşı cihat aşkı ile mücadele sonucu şehit olan tüm mollalara Allahtan rahmet diliyorum. Ümmetin başı sağ olsun diyorum.. Mollalardan son   şehit Abdülkadir Molladır. Bangladeş’in kukla yönetimi tarafından şehit edilen molla ceseden aramızda değil, ancak ümmet fertlerinin kalbinde yaşayacaktır. Mimsiz medeniyet mensupları şunu unutmasınlar bir dava insanını asmakla bir davayı bitiremezsiniz, daha da dava davetçilerine güç katarsınız. Müslümanlar katledilince insan hakları savunucuları sus pus, ulusalcı, kemik yalayıcı bazı medya kuruluşları gülücükte, dertleri dershane, meşru seçilmiş, hükümete tuzak kurma peşinde, İslam liderlerinin idamı onların umurunda değil, bu nasıl hoş görü, ben susanları kınıyorum. İbrahimi bir nida ile” ATEŞİ NEMRUTTAN KORKARMI İBRAHİM OLAN HODRİ MEYDAN HODRİ MEYDAN” Diyorum. Din Bir Der Şanlıurfa şubesi olarak tüm hukuksuz eylem ve söylemleri kınıyor, şehitleri rahmetle anıyoruz.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com