Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya AB Yolunda yerel medya semineri Şanlıurfa'da yapılıypr

AB Yolunda yerel medya semineri Şanlıurfa'da yapılıypr

Türk Yerel medyası AB yolunda projesi 7. bölgesel bilgilendirme semineri Şanlıurfa’da yapılacak

Giriş Tarihi: 1 Kasım 2011 Salı 16:12
AB Yolunda yerel medya semineri Şanlıurfa'da yapılıypr
Avrupa Birliği Bakanlığından yapılan açıklamaya göre 16-17 Kasım 2011 tarihleri arasında Şanlıurfa'da, "Türk Yerel Medyası AB Yolunda" konulu seminer düzenlenecektir.

“Bakanlığımız tarafından yürütülen ve İngiltere Büyükelçiliği tarafından desteklenen, yerel medyanın Türkiye'nin Avrupa Birliğime katılım sürecini daha yakından takip edebilmesini ve sürece daha etkin dâhil olmasını amaçlayan, "Türk Yerel Medyası AB Yolunda" projesi kapsamında bugüne kadar İstanbul, Ankara, Erzurum, Elazığ, Sivas ve Ordu'da yerel medya mensuplarının katılımıyla altı seminer düzenlenmiş olup yedincisi Şanlıurfa'da gerçekleştirilecektir.Türkiye çapında gazete, televizyon, dergi, radyo, internet haberciliği alanlarında faaliyet gösteren tüm yerel medya mensuplarına yönelik proje kapsamında yedinci seminer 16-17 Kasım 2011 tarihlerinde Şanlıurfa'da düzenlenecektir. Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep. Hakkari, Kahramanmaraş, Kilis, Mardin ve Şırnak illerinde görev yapan yerel medya mensuplarının katılabilecekleri seminer için başvuruların alınmasına başlanmış olup, son başvuru tarihi 2 Kasım 2011'dir.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gazetecilerden Siverek Kaymakamı Demirel’e ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com