Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya “AB ROADSHOW” ETKİNLİĞİ DÜZENLENECEK

“AB ROADSHOW” ETKİNLİĞİ DÜZENLENECEK

Pazartesi günü Valilik eski meydan alanında AB Roadshow gerçekleştirilecek.

Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2013 Cuma 15:08
“AB ROADSHOW” ETKİNLİĞİ DÜZENLENECEK

Avrupa Birliği Bilgi Merkezleri koordinasyonunda kadınlar, gençler ve KOBİ’lere yönelik çeşitli AB fırsatlarının, programlarının tanıtılması için organize edilen AB Roadshow’da çeşitli aktiviteler de düzenlenecek.

“Avrupa Günü” olarak kutlanan “9 Mayıs tarihi ve haftasında, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu her yıl 9 Mayıs haftasında çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu yıl, 9 Mayıs kutlamalarını Anadolu’ya da yaymak amacıyla, “Avrupa Birliği Yolda” sloganıyla yola çıkarak 7 ili kapsayan bir tanıtım gezisi düzenlenecek. Bu çerçevede, bir Avrupa Birliği tırı, Erzurum’dan başlayarak 7 ili ziyaret edecek ve bulunduğu illerde, çeşitli müzik ve eğlence gösterileri yapılacak. Bu 7 ildeki Avrupa Birliği Bilgi Merkezleri koordinasyonunda kadınlar, gençler ve KOBİ’lere yönelik çeşitli AB fırsatlarının, programlarının tanıtılması için aktiviteler de düzenlenecek.

Şanlıurfa’da 20.05.2013 Pazartesi Valilik eski meydan alanında gerçekleştirilecek olan AB Roadshow etkinliklerine Avrupa Birliği Üye Ülkelerin Büyükelçileri ile temsilcileri katılacak, katılan misafirler basın temsilcilerinin sorularını yanıtlayacak ve kısa röportajlar verecekler. 11:30-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek program akışı kapsamında DJ performansları, animasyonlar, yarışmalar, çocuk aktiviteleri düzenlenecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com