Advert
Advert
Advert

“AB ROADSHOW” ETKİNLİĞİ DÜZENLENECEK

Pazartesi günü Valilik eski meydan alanında AB Roadshow gerçekleştirilecek.

“AB ROADSHOW” ETKİNLİĞİ DÜZENLENECEK
“AB ROADSHOW” ETKİNLİĞİ DÜZENLENECEK

Avrupa Birliği Bilgi Merkezleri koordinasyonunda kadınlar, gençler ve KOBİ’lere yönelik çeşitli AB fırsatlarının, programlarının tanıtılması için organize edilen AB Roadshow’da çeşitli aktiviteler de düzenlenecek.

“Avrupa Günü” olarak kutlanan “9 Mayıs tarihi ve haftasında, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu her yıl 9 Mayıs haftasında çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu yıl, 9 Mayıs kutlamalarını Anadolu’ya da yaymak amacıyla, “Avrupa Birliği Yolda” sloganıyla yola çıkarak 7 ili kapsayan bir tanıtım gezisi düzenlenecek. Bu çerçevede, bir Avrupa Birliği tırı, Erzurum’dan başlayarak 7 ili ziyaret edecek ve bulunduğu illerde, çeşitli müzik ve eğlence gösterileri yapılacak. Bu 7 ildeki Avrupa Birliği Bilgi Merkezleri koordinasyonunda kadınlar, gençler ve KOBİ’lere yönelik çeşitli AB fırsatlarının, programlarının tanıtılması için aktiviteler de düzenlenecek.

Şanlıurfa’da 20.05.2013 Pazartesi Valilik eski meydan alanında gerçekleştirilecek olan AB Roadshow etkinliklerine Avrupa Birliği Üye Ülkelerin Büyükelçileri ile temsilcileri katılacak, katılan misafirler basın temsilcilerinin sorularını yanıtlayacak ve kısa röportajlar verecekler. 11:30-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek program akışı kapsamında DJ performansları, animasyonlar, yarışmalar, çocuk aktiviteleri düzenlenecek.

AB ROADSHOW
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!