Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya 9.GAP Oscarı Ödül töreni Şanlıurfa’da düzenlenecek

9.GAP Oscarı Ödül töreni Şanlıurfa’da düzenlenecek

Bölgesel GAP Gazeteciler Birliği Genel Merkezi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘9. GAP Oscarı’ bu yıl Şanlıurfa Hilton Garden İnn otelde düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Giriş Tarihi: 28 Mart 2012 Çarşamba 23:02
9.GAP Oscarı Ödül töreni Şanlıurfa’da düzenlenecek


GAP Gazeteciler Birliği Yönetim Kurulu Mart ayı toplantısı sonrasında, GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz bölgenin imaj ve tanıtımına önemli katkı sunan GAP OSCARI ödül töreninin bundan böyle her yıl bir ilde yapılma kararı aldıkları belirterek, 9. GAP Oscarı ödül törenini Şanlıurfa’da yapılacağını söyledi.
Ülkemizde, bölgemizde çeşitli alanlarda başarı göstermiş kimseleri, kurum ve kuruluş temsilcilerini bölge illerinde ağırlamak ve onure etmek istediklerini belirten Başkan Kıymaz, “Bu atmosferi Şanlıurfa’da yaşamak önemli bir olay. Önümüzdeki günlerde çeşitli alanlarda jürimiz ve yönetim kurulumuzun belirlediği yılın enlerini açıklayacağız. Bu yıl Şanlıurfa bu önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak. Yılın En Başarılı Devlet Adamı Ödülünü de TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e verme kararı aldık. TBMM Başkanına ‘Devlet Adamı’ kimliği ile kurumlar arası ilişkilerin geliştirilmesine katkısı, çalışmalarında tarafsız duruşu, temsil noktasındaki başarısı nedeniyle bu yıl ‘Yılın en başarılı Devlet adamı’ ödülünü Sayın Cemil Çiçek’e takdim edeceğiz. Yaptığı Çalıştaylar, Sendikalarla haktan yana tavır koyarak işçileri sokağa dökmeden uzlaşmayı sağlayan, bölge illerinde yatırımları çabuklaştıran Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’e de ‘Yılın en başarılı Bakanı’ ödülünü vereceğiz. Yılın Valisi, Kaymakamı, Belediye Başkanı, Rektörü, Yatırımcısı, Sanatçısı, Şairi, Yazarı, TV programı gibi alanlarında en başarılı olanların isimlerini de 15 Nisan tarihine kadar kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.
GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Talat Akay ise, törenin Şanlıurfa’da yapılacağından dolayı Şanlıurfalılar adına mutluluk duyduğunu belirterek, 28 Nisan 2012 günü yapılacak GAP Oscarları töreninin Şanlıurfa’nın tanıtımına katkısı olacağını belirtti.
Akay, günün anısına törenin yapılacağı salonda GAP illerinin fotoğraflarının sergileneceğini söyledi.
Toplantıya GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Genel Başkan Yardımcıları M.Talat Akay, Fevzi Şimdi, Mehmet Çelik, yönetim kurulu üyeleri M.Saim Ayhan, Enver Özduzen, Gul San ve Kenan Tezerdi, A. Kadir Türkeri, Abdülkadir Karacabey, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği başkanı Veysel Polat, Şanlıurfa ve bölge basınından gazeteciler katıldı.
Toplantı sonrasında GAP Gazeteciler Birliği Yönetim Kurulu üyeleri, GAP Oscarı Ödül organizasyonun alt yapı çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundular.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com