Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tekno Bilim 9 Şubat Sigara Bırakma Gününde Bir Şövalye!

9 Şubat Sigara Bırakma Gününde Bir Şövalye!

Tüm dünyada kutlanan "9 Şubat Sigara Bırakma" Şanlıurfa'da bir başka kutlandı. YEŞİLAY Şanlıurfa temsilcisi Muharrem Çelik Urfa'da tütün pazarı olarak, bir çok tütün satıcısının bulunduğu meydanda açıklama yaparak halkı sigarayı bırakması için bilgilendirdi.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2016 Salı 13:29
9 Şubat Sigara Bırakma Gününde Bir Şövalye!

Özellikle tütün satıcılarının bulunduğu alanda açıklama yapan YEŞİLAY Şanlıurfa temsilcisi Muharrem Çelik'e bazı tütün satıcıları tepki gösterirken bazıları da destek verdi.

Çelik yaptığı açıklamada şunları söyledi: "9 Şubat Dünya tütün ürünlerini bırakma amacıyla Şanlıurfa tütün pazarında basın açıklaması ve halkın sigara bırakma konusunda bilgilendirme çalışmasını gerçekleştirdik. Satıcılar kızdı bırakmak isteyenler destekledi. Etkinlik halkımızın yoğun ilgisini çekti. Bir tütün saticisinin çocuğu babam satıyor ben üzülüyorum dedi bende bu meydanindayiz isminin tütünculer çarşısı değil medeniyet çarşısı olsun diye fikirlerimi basın aracılığıyla halkla paylaştım"

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Türk Telekomdan, Gaziantep ve Şanlıurfalı çocuklara Günışığı desteği

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com