Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya 56. Hizmet içi eğitim semineri sona erdi

56. Hizmet içi eğitim semineri sona erdi

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2010 Cumartesi 21:31
56. Hizmet içi eğitim semineri sona erdi

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl Gaziantepte 56.sı düzenlenen yerel basın Hizmet içi eğitim semineri katılımcılara verilen sertifika programı ile son buldu.

Türkiye Gazeteciler Cemiyetinin (TGC) Konrad Adenauer Stiftung ile ortaklaşa Gaziantep Grand Otelde düzenlediği  56. Yerel Basın Hizmet içi eğitim Semineri  tamamlandı. Sertifika töreni öncesinde konuşan Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Erinç Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürü tarafından kendisine verilen son bilgide Basın Kartları Yönetmeliğinin yeni şeklinin bugün Resmi Gazetede yayımlandığını açıkladı. TGC olarak Basın Kartı Yönetmeliğinin yeni şekillenmesi çalışmalarında yer aldıklarını ifade eden Erinç, bazı kolaylıklar içeren Basın Kartı Yönetmeliğinin bugünden itibaren uygulamaya girdiğini söyledi. Erinç, uygulamanın gazetecilerin sorunlarının çok az bir bölümünü çözmüş olacağını da ifade etti.


Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Erinç konuşmasının ardından Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Sabri Kocaman, Orhan Erinçe, Türk Basın Dünyasına vermiş olduğu hizmetlerin anısına bir plaket verdi. Daha sonra, seminere katkıda bulunanlara ve konuşmacılara teşekkür sertifikası verilerken, Şanlıurfa’dan seminere katılan gazeteciler Şahban Kılıç, Mehmet Guli Aslan, Rabia Kılıç, Abdulkadir Karacabey, Celal Çiftçi, Dilek Çiftçi, Mehmet Dikeç, İlami Doğan, Osman Gürgün, Mehmet Mahmutoğlu ve Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatyadan katılan katılımcılara, eğitim seminerine katılım sertifikası verildi.

M. Guli Aslan/ www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com