Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık 500 yataklı hastaneden Devteştine semt polinikliği

500 yataklı hastaneden Devteştine semt polinikliği

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2010 Pazar 19:27
500 yataklı hastaneden Devteştine semt polinikliği

Devteşti'ye Semt Polikliniği Eğitim Araştırma Hastahanesi tarafından Devteşti mahallesinde Celal demir isimli bir hayırseverden kiralan binada tam teşekküllü Semt Polikliniği yapılıyor.

 Eğitim Araştırma Hastahanesi Baş Hekimi Opr. Dr. İdris Ahmet Çakır, Semt Polikliniğinin yapılması çalışmalarını bizzat yönlendirirken, AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür, İl Başkan Yardımcısı Av.Yusuf Eğilmez ve Yönetim Kurulu üyelerinden Ec. Mehmet Kaya ve Ö.Faruk Gürkan de ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.  Semt Polikliniği olarak hazırlanan binanın 3 katının kullanılacağını belirten Eğitim Araştırma Hastahanesi Baş Hekimi Opr. Dr. İdris Ahmet Çakır, "Binanın alt katı otopark, zemin katı Acil servis ve üst kat ise poliklinik olarak hizmet verecek. Sağ olsunlar mülk sahipleri bizlere her konuda yardımcı oluyorlar. 10 adet muayene odası, yemekhanesi, ameliyathanesi, rontgen çekim odası da bulunacak" dedi.  Mahallenin Polikliniğe ihtiyacı olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür ise, çalışmaları devam eden Devteşti Semt Polikliniğini Baş Hekim Çakır ile birlikte gezerek çok güzel olacağını ve bir an evvel hizmete girmesini arzuladıklarını, kendilerinin de bu konuda üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyledi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com