Advert
Advert
Advert

50 Kilo Esrarla birlikte 6 Kişi Yakalandı

Şanlıurfa Emniyet, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü operasyonları sonucu 50.700g esra ele geçirildi. 6 kişi gözaltında

50 Kilo Esrarla birlikte 6 Kişi Yakalandı
50 Kilo Esrarla birlikte 6 Kişi Yakalandı

Şanlıurfa Emniyet, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada 09-10 Eylül 2012 günü yapılan operasyonlarda Diyarbakır- Şanlıurfa Karayolu üzerinde iki olayda yapılan uygulamalar esnasında toplam daralı ağırlığı 50 Kilo 700 Gam esrar madesi ele geçirildiği açıklandı.

olaylarla bağlantısı bulunduğundan şüphelenlen 6 kişi yakalanarak gözaltına alındığı açıklandı.

Olay 1 - 09.09.2012 günü saat:22.20 sıralarında Diyarbakır-Şanlıurfa Karayolu üzerinde yapılan uygulamalar esnasında toplam daralı ağırlığı 4 kilo 700 gram esrar maddesi ele geçirilmiş ve olayla bağlantısı bulunan R.T. isimli (1) şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmışlardır.

Olay 2 - 10.09.2012 günü saat:00.30 sıralarında Diyarbakır-Şanlıurfa Karayolu üzerinde yapılan uygulamalar esnasında toplam daralı ağırlığı 46 kilogram esrar maddesi ele geçirilmiş ve olayla bağlantısı bulunan H.A., Ş.A., Z.Ç., İ.I. ve M.G. isimli (5) şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmışlardır.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü olarak Kaçakçılık ve Organize Suç Örgütlerine karşı geçmiş dönemde yürütülen ve birçok suç yapılanmasının çökertildiği başarılı operasyonlara, hassasiyetle ve titizlikle devam edilmektedir. Bu mücadelemizde vatandaşlarımızdan aldığımız büyük destek bizi son derece memnun etmekte ve motivasyon kaynağımız olmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!