Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem 5. Memur Sen Şanlıurfa Buluşması

5. Memur Sen Şanlıurfa Buluşması

Memur Sen, 5. Memur Sen Şanlıurfa Buluşması, “Şanlıurfa ve Medeniyet” adlı program düzenlendi.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2014 Perşembe 15:36
5. Memur Sen Şanlıurfa BuluşmasıPrograma, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, Memur Sen Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Atçı, Eğitim Birsen Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Coşkun ve diğer STK başkan ve üyeleri katıldı.

Programda tanıtım vetere ve konuşmalar yapıldı. Bir konuşma yapan Memur Sen Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Atçı Memur Sen’in kuruluş amacını anlattı.

Memur Sen’in bir yönüyle hakkaniyete dayalı bir medeniyet ön gören bir anlayışın temsilcisi olduğunu ifade eden Atçı, “Kendi memleketinde gördüğü huzurun ve sükûnetin ülkesinde kaim olmasını yetinmeyen bir anlayışla bu süreçte Arkanda Irak’ta, Filistin’de, Somali’de ve Suriye’de zalim yönetimlerin zulmüne maruz kalanlara hep beraber el uzattık” ifadelerini kullandı.

Mısırda uyduruk bir mahkemeyle 529 darbe karşıtı Müslüman’ın idama mahkûm edilmesini kınayan Atçı, “ Bu Müslümanların idama mahkûm edilmesi iki yüzlülük ve alçaklıktır. Tüm Memur sen ailesi olarak bu durumu kınıyoruz” dedi.

17 Aralık olaylarına da değinen Atçı, “Bugün gelinen iyi noktamızı gölgelemek, bizleri dünyadan ertelemek ve ötelemek isteyenlerin pis tezgâhı olan 17 Aralık küresel operasyonla vesayetin bürokratik dalgalarıyla karşı karşıyayız. Yolsuzluğun her boyutuna karşı olduğumuz gibi askeri, adli, bürokratik vesayetinde her türlüsüne şiddetle karşıyız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com