Advert
Advert
Advert

KPSS Günü Göbeklitepe koşusu kapusa dönüştü

Şanlıurfa'da bugün yapılan KPSS önlisans sınavları nedeniyle sınava Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsüne giden binlerce kişi 5. Göbeklitepe koşusu kapanan yollar yüzünden kampüste mahsur kaldı.

KPSS Günü Göbeklitepe koşusu kapusa dönüştü
KPSS Günü Göbeklitepe koşusu kapusa dönüştü

Şanlıurfa'da Bugün Saat 10:00'da Şanlıurfa Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen 5. Göbeklitepe koşusu KPSS önlisans sınavlarıyla aynı güne denk gelmesi tüm şanlıurfalıları mağdur etti.

Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsüne giden binlerce kişi 5. Göbeklitepe koşusu kapanan yollar yüzünden kampüste mahsur kaldı. koşu nedeniyle kapalı olan yollar yüzünden mahsur kalan öğrenciler Belediyeye sitem ederek mağdur olduklarını belirttiler.

Abidiye göbeği de tıkandı

Şanlıurfa'da bugün start alan 5. Göbeklitepe koşusundan sadece Osmanbey Kampüsüne giden binlerce kişi etkilenmedi. Şanlıurfa'da zaten yeni yapılan yollar nedeniyle zar zor ilerleyen merkez trafik tamamen kilitlendi. Abidiye kavşığı dolan araçları yüzünden trafik tamamen kilitlendi.

VATANDAŞ İSYAN ETTİ

fadıl Altun adlı vatandaş kpss, 5. Göbeklitepe koşusu organesine sitem ederek: "yol çalışması, göbeklitepe koşusu hepsini aynı güne denk getirip trafiği felç ettiniz teşekkürler." dedi.

SAAT 10:00'DA BAŞLADI

Bugün Saat 10:00'da Şanlıurfa Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen 5. Göbeklitepe koşusu start aldı. Topçu Meydanı’ndan başlayarak Göbeklitepe’ye kadar sürecek olan 21 kilometrelik koşuya toplam 650 sporcu katıldı. 300 Kadın 350 erkeğin yarıştığı kıoşuya startını Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol verdi.

www.balikligol.com /

5. Göbeklitepe koşusu 5. Göbeklitepe koşusu Göbeklitepe koşusu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mustafa çetin     2016-10-16 Şanlıurfa valiliği neden buna izin veriyor. valilik ve emniyet uyarmadımı bugun sınavın olacağını.
Ahmet uçar     2016-10-16 Haliliye belediyesinin yapacağı iş bu olur ancak. Başka ne beklenir. İyi bir iş yapsalar şaşarım
Kosu magduru     2016-10-16 Sizin yapacaginiz kosu veya etkinlik bundan daha rezil olamaz. Bi kosu yapilacak diye urfanin trafigi sehrin gobegi kapatilmaz ki. Bu kadar insanin bedduasini aldiniz. Bu kadar dusuncesiz insanlarin duzenledigi bir organizasyon olamaz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti