Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim 4 PROJE KABUL EDİLDİ

4 PROJE KABUL EDİLDİ

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2011 Cumartesi 15:44
4 PROJE KABUL EDİLDİ

Şanlıurfa'nın Akçakale Kaymakamı Şefik Aygöl, Kaymakamlık Proje Ofisi tarafından Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında hazırlanan 4 projesinin Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) tarafından onaylandığını söyledi.

Sosyal İçerme, Kültür, Sanat ve Spor içerikli 4 projenin ilçeye katkı sağlayacağını bildirildi. Akçakale Kaymakamı Şefik Aygöl, Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,"Çocuklar Oynasın Büyükler Spor Yapsın", “Hayallerine Dokun”, "Çocuklar Boğulmasın, Havuzda Yüzebilsinler","Daha Öğreneceğim Çok Şey Var" adlı projelerinin desteklenmeye değer bulunduğunu kaydetti. Amaçlarının sunulan bu imkânları öğrencilerin en iyi şekilde değerlendirmesi olduğunu belirten Kaymakam Aygöl,''Projelerimiz 7'den 70'e herkes ve herkesimden insanımıza fayda sağlayarak kişisel gelişimlere bağlı olarak toplumun yararına neticelenecektir" dedi.
Mustafa Güçlü
GAPHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com