Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem 4 katlı devasa binada eğitimler başladı

4 katlı devasa binada eğitimler başladı

Eyyübiye Belediyesi tarafından Onikiler Mahallesi Kuyubaşı Caddesi üzerinde 4 katlı bir binada hayata geçirilen gençlik merkezinde eğitim gören kursiyerler, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Giriş Tarihi: 30 Ocak 2016 Cumartesi 21:16
4 katlı devasa binada eğitimler başladı Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmete giren 4 katlı devasa kültür merkezinde eğitim gören öğrenciler, kendilerine böyle bir imkân tanığı için Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler.  Onikiler Mahallesi Kuyubaşı Caddesi üzerinde 4 katlı bir binada gençlere hizmet vermeye başlayan gençlik merkezinin içinde 3 adet derslik, kütüphane, ödev evi, bilim teknolojileri odası, sanat atölyeleri, ortaokullar için TEOG dersleri ve liseliler için LYS ve YGS sınavlarına hazırlık kursları ile yetenek sınavlarına hazırlanacak gençler için etüt merkezleri mevcut. Devasa gençlik merkezinde eğitmenler tarafından eğitim gören öğrencilerin mutlulukları adeta gözlerinden okunuyor.  Farklı alanlarda belirlenen program dâhilinde kurs görüp sosyal aktivitelerden faydalanan öğrenciler Başkan Ekinci ve ekibine teşekkür ettiler.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci de gençlik merkezlerinin devamının geleceğini belirtti. Başkan Ekinci, ‘’Gençler bizim geleceğimiz. Gençlerin taleplerini bizler engelleyemeyiz. Fiziki imkânsızlıklara rağmen kiraladığımız yerlerde, gerek boş bulduğumuz alanlarda genç evlerle ilgili bir proje yürütmek amacıyla inşa ettiğimiz yerlerde gençlerimize güzel hizmetler sunmaya çalışıyoruz. 12’ler mahallesinde de kiraladığımız bir yerde şuanda oradaki gençlerimiz gerek eksik derslerini tamamlamak konusunda, gerek diğer alanlarda onlarla ilgili kurslar açılmış durumdadır. Burada gençlerimiz mutlu bir şekilde Gençlik Merkezimizde uğraş vermektedir. Bizler de gençlerimizin taleplerini yerine getirdiğimiz için de kendimizi mutlu hissediyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde bu tarz gençlik merkezlerimizin devamı da gelecek.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com