Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi 3. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı sona erdi

3. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı sona erdi

Geçtiğimiz gün Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş'in katılımıyla Fuarı'nın açılışını gerçekleştiren Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı sona erdi. Başkan Nihat Çiftçi fuarın son gününde de fuarı inceleyerek katılım gösteren ziyaretçilerle görüştü.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2016 Pazartesi 14:50
3. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı sona erdi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa’da bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nı gezerek, katılım gösteren firma yetkilileriyle bir araya geldi.

Geçtiğimiz gün Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş'in katılımıyla Fuarı'nın açılışını gerçekleştiren Başkan Nihat Çiftçi fuarın son gününde de fuarı inceleyerek katılım gösteren ziyaretçilerle görüştü.

Türkiye'nin ve Dünya'nın bir çok farklı yerinden 170 firmanın yer aldığı fuarda stantlarını gezen Başkan Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'nın sulanılabilir arazileriyle Türkiye'nin tarım merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini belirtti.

Şanlıurfa'nın tarım potansiyelinin her gittikçe arttığını vurgulayan Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa'nın bereketli toprakları ve sulanabilir arazileriyle, Türkiye'nin gıda ve tarım alanında önemli bir kenttir. Sadece varlık olarak bu topraklara sahip çıkabilmemiz önemli bir unsur değil, önemli olan topraklarımızı işleyebilirlik seviyesinde teknik bilgiye sahip olmaktır. Özellikle Şanlıurfa tarımına yönelik bu tür fuarların açılması ciddi bir katkı sağlıyor. Allah'ın izniyle ilerleyen dönemlerde tamamlayacağımız yeni fuar alanı bu tür ev sahipliğinin daha artmasını sağlar. Katılım gösteren firmalara başarılar diliyor, teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Öte yandan fuar alanında katılım gösteren ziyaretçiler için, Büyükşehir Belediyesi tarafından stant kurularak Şanlıurfa'nın tanıtımı için bir çok afiş ve çeşitli ikramlarda bulunuldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da kuraklık samanı vurdu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com