Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem 28 Şubat mağduru, 14 yıl sonra tahliye oldu

28 Şubat mağduru, 14 yıl sonra tahliye oldu

Malatya'da, 28 Şubat mağdurlarından mütedeyyin bir şahıs,14 yıllık esaretin ardından serbest bırakıldı.

Giriş Tarihi: 1 Kasım 2014 Cumartesi 05:58
28 Şubat mağduru, 14 yıl sonra tahliye oldu

28 Şubat mağdurlarından Fahri Memur adlı mütedeyyin  şahıs,14 yıllık esaretin ardından serbest bırakıldı. Sevenleri tarafından cezaevi önünden alınan Memur, ardından Sidelya park konferans salonuna gitti.

Konferansta konuşma yapan Ramazan Keskin “ Bugün Fahri Memur kardeşimizin aramızda bulunmasından ne kadar mutlu isek; aynı şekilde İslam coğrafyasında insanların evleri başlarına yıkıldı, vücutları yakıldı, namusları kirletildi, nice insanlarımız şehit oldu, nice insanlarımız yurtsuz kaldı ve bu devam ediyor. Bunu düşündüğümüz zaman elbette ki mücadelemiz devam edecektir.” diye belirtti.

Malatya Emniyet Müdürü hakkında da görüşlerini belirten Keskin “Malatya’nın o gün ki Emniyet Müdürü Kemal İskender, Müslümanlara parmağını sallayarak; ‘Size göstereceğim’ diyordu. Müslümanlar da diyordu ki: ‘Biz sadece Rabbimizin bize olan emrini yerine getiriyoruz. Biz bu ülkenin çocuklarıyız. Bizden öncekiler idam edildi, sürgün edildi. Biz Müslüman ecdadın çocukları olarak bu yolda yürüyeceğiz.’  Ve şimdi hepinizin bildiği gibi Kemal İskender yerin altında, Allah’a hesap veriyor.” şeklinde konuştu.

Keskin  konuşmasının sonunda, “ Çocuklarımız; inancımıza, davamıza, İslam’a hizmet etsinler. Veya Müslümanlara hizmet etsinler. Bir İslam aliminin dediği gibi; ‘İslam’ın hizmete ihtiyacı yoktur, belki Müslümanların kendilerine ihtiyaçları vardır.’ Onun için kendilerine göre hareket etsinler, başkalarına göre değil.” sözlerine yer verdi.
                             
 

Programda Anadolu Platformu tarafından, Kobane bahane edilerek Güneydoğu’yu talan eden PKK çetelerini kınamak amaçlı basın açıklaması da okundu.  (Recep Fidancı – İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com