Advert
Advert
Advert

Urfa'da Sahte hesap savaşları-Kim bu adamlar?

Şanlıurfa'da sosyal medya üzerinden adeta sahte hesap savaşları yaşanıyor. FETÖ oerasyonları sonrasında ortaya çıkan sahte hesaplar bir birilerini FETÖ'cü olmakla suçluyorlar

Urfa'da Sahte hesap savaşları-Kim bu adamlar?
Urfa'da Sahte hesap savaşları-Kim bu adamlar?

Şanlıurfa'da önde gelen siyasetçilerin etiketlenerek atılan tiwitlerin kimler tarafından atıldığı bilinmiyor.
ama bu twitlerle birileri adeta sanal alem üzerinden vekalet savaşına giriştiği gözler önüne seriliyor.

SAHTE HESAP SAVAŞLARI KIZIŞTI

kim olduğu bilinmeyen @urfagenel sosyal medya hesabından bir çok siyasetçiyi hedef alan twitler atıldıktan sonra ortaya çıkan @ramzdayii hesabıyla buna karşılık verildi.

İŞTE URFA GENEL HESABINDAN ATILAN TWİTLER:

RaMİZDAYI KİMDİR?

Urfa genel hesabından siysailere yönelik atılan bir çok twitlerden sonra ortaya çıkan @ramzdayii hesabından bu kez Urfa genel hedef alındı.  Urfa Genel'in kimliğini ifşa edeceğini söyleyen Ramizdayı hesabından şu iddialar gündeme geldi:

"Kişi Ve Kurumları FETÖ'cü Diye Yaftalayn @Urfagenel Hesabı Ya Kapatırsın Ya da ben Seni Bulurum Sahte Kahramanlara Verdigimiz Rahatsızlktn Dolayı Mutluyuz.Yeğen Bir daha Baltayi Taşa Vurma. 
Sahte Hesapları Açanları Fitne Peşinde Olanları İfşaa Ediyorum Başlıyoruz. Bu yazdıklarının Hesabı Sorulmayacak mı Sandın.Sen Cuma Agaç'ın tirnagi Olamazsın Ahmet Engül AK Parti Urfa il teşkilatı ve Zeynel Abidin Beyazgül hakkında karalama kampanyası başlatmış Bunların Hepsinin Hesabı Senden Sorulacak Ahmet Engül.  Ben Kim Oldugunu İfşaa Ettim"

Ahmet Engül'ün @ramzdayii'ye  cevabı sert oldu. İşte o twitler:

1- Paralel Örgüt; Fake Hesapları ile Şahsıma İftira Atmaya Başladı. Bahsi Geçen Hesap İle Yakından Uzaktan Alakam Yoktur.
2- Paralel Örgüt ile Geçmişte Haber Sitemiz Aracılığıyla Ciddi Mücadele Verdim. Geçmişte Dönemlerde Gelen Bir Kuyruk Acısı İle Çırpınıyorlar
3-Paralel Örgütü İle Ortak Olan Şahıslar ve Adamları Bilsinler ki Bugünden İtibaren Kamuoyu Tüm Gerçekleri Öğrenecektir.
4- Şahsımın Geçmişte Bu Zihniyetlere Prim Vermediğimi Kamuoyu Yakından Bilmektedir. Bu Tür Çirkin Oyunlarının İçinde Boğulacaklar.
6- Özellikle Siyasette Ciddi Anlamda Örgütlenen Bu Örgüt İle Dün Olduğu Gibi Bugünden İtibaren Savaşıyorum. 
7- Değerli Büyüklerimin Bu Çirkin Komploya İtibar Etmediğine Tüm Kalbim İle İnanıyorum.
8- Milli Görüş Kimliğini Asla Elinde Düşürmeyen Bir Ailenin Ferdi Olarak Hain Bir Oluşum İle Ortak Hareket Edenlerin Bu Çrkin Oyun Tutmyacak.
9- Paralel Örgüt İle Ortak Hareket Edenlerin Deşifre Olmamaları İçin Kamuoyunda Ciddi Sorun Teşkil Edenleri Sindirme Politikaları Tutmayacak
10- Şanlıurfa Kamuoyu Geçmişte Paralel Örgüt İle Siyasi Alanda Verdiğim Mücadeleyi Yakında Bilmektedir. Bugünde Aynı Çizgideyiz.
11- Paralel Örgüt Üyeleri Siyasilerin En Yakınına Gelmiştir. Kamuoyunda Ciddi Rahatsızlık Yaratacak İsimlere İftira Atmaya Başladı.
12- Paralel Örgüt İle Kanı Pahasına Mücadele Eden Büyüklerim @habibarslan63 @A_DELiOGLU @SUPHENGL Aldığımız Terbiye İle Mücadele Edeceğiz.
13- Siyasi Arena da Yok Olma Noktasına Gelen İsimlerin,Gözünde Ciddi Tehlike Olan Şahsım ve Sitemiz 
14- FETÖ'nün urfa da ki Ciddi Örgüt üyelerinin Halen Halkın Arasında Olması ve Fake Hesapları İle Var Olma Mücadelesi İçinde Olmaları Komik.
15- Siyasi Arena da Halen Var Olan Fetö Mensubu Şahsiyetsizler Bilsinler ki Bu Açtıkları Savaşta Kazanan ALLAH'IN İzniyle Yine Biz Olacağız!
16- Geçtiğimiz Yıllar da Fetö Bağlantısı Olan İsimleri Kamuoyuna Açıklamıştık. Şuan Gözaltında Değiller Halkın
17- Fetö Örgütü İle Mücadele @habibarslan63 Amcamın Dediği Gibi "Ya İstiklal Yada ÖLÜM..!" 
FETÖ'nün Komplo Teorileri Tutmadı Tutmayacaktır.
18- Geçmiş Yıllar da Ak Partiye Gönülden Yürekten Sevdalı Olanları Tek Tek Silip Parti Dışına İten FETÖ Örgütü Mensubu Üyeleri Hesap Verecek
19- Fetö'nün Siyasi Kanadıyla Ciddi Mücadeleler İçinde Olan Biri Olarak,Bu Kirli İftiraları İle Boğulacaklar Hainlerin Sonu Pislikler İçinde
20- Parti İçin Olan Ak Partili Kardeşlerime Sesleniyorum Atıp Tutma Zamanı Değil. Neden Sus Pus İzliyorsunuz! Korkunun Ecele Faydası Yoktur.
21- Dün Şahsıma Atılan İftiraya Karşılık Çağrılarıma Çıkamayan Bugün Ne Gibi Cevap Verecek. O Şahıslar İlgili Yargı Yoluna Başvurum Olacak.

22- Fetö Elemanları Köşeye Sıkıştıkça Birilerini Hedef Seçiyor. Yarın ki Hedef Kim ? Zalimler İçin Yaşasın Cehennem.!!!
23- Bizi Fake Hesabı İle Suçlayan Fetö Örgütü ,Bilsinler ki Bu Örgüt İle Yıllardır Mücadele Eden Ben Fake Değil Şahsım İle Mücadele Ettim.
24-. Fetö'nün Fake Hesapları İle Kamuoyunda Ciddi Karşılığı Olan İsimleri Bu Tür Kirli İftiraları İle Zayıflatma Çabaları Karşılıksız Kalacak
25- Yıllar Önce Paralel Örgüt İle Mücadele Ederken Sessiz Kalan Toplumun Uyanışı ve Geçmişte Kalan Hesabın Tekrar Açılmasına Sevindim.
26- Tekrar Altını Çiziyorum. FETÖ İle Şahsım ve Haber Sitemizde ki Arkadaşlarımız Yıllardır Kendi Hesaplarımız İle Mücadele Ettik. Belgeli
27- Fetö İle Mücadele Şanlıurfa Söylemin Dışına Çıkmamıştır. Kamuoyu İyi Biliyor ki Fetö En iyi Örgütlenmeyi Şanlıurfa'da Yapmıştır.

KİM BU ADAMLAR NEDEN KAÇAK GÖREŞİYORLAR?
Kamuoyu tamamı siyasetçilere yakın olan bu hesaplarla kimin ne yapmaya çalıştığını mreak ediyor. kim kiminle neden kaçak güreşiyor? en önemli soru ise neden herkesi daha fazla vatan sevdalısı olduğunu söylüyor?
FETÖ ile savaştığını söyleyen bu hesapların hangisi FETÖ'cü ve ya her ikisi de FETÖ'cü olup hedef mi şaşırtıyor?
Kaynak: www.balikligol.com 

urfa genel urfa bültesi ramizdayı @urfagenel @urfagenel @ramzdayii
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü