Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim 26 MÜLTECİYE TIBBI SEKRETERLİK KURSU VERİLDİ

26 MÜLTECİYE TIBBI SEKRETERLİK KURSU VERİLDİ

Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARÜSEM) tarafından, Suriyeli mültecilerin sağlığını iyileştirme programı kapsamında Suriyeli Mültecilere Tıbbı Sekreterlik kursu verildi.

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2016 Perşembe 13:46
26 MÜLTECİYE TIBBI SEKRETERLİK KURSU VERİLDİ

 

Harran Üniversitesi tarafından Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) desteğiyle düzenlenen Tıbbı Sekreterlik kursunda 26 kursiyer, eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifikalarını aldılar. Kursiyerler, HARÜSEM dersliklerinde düzenlenen programla sertifikalarını Prof.Dr. Zeynep Şimşek ve Doç. Dr. Celal Ağan’dan aldılar.

Bu sertifika programından mezun olan kursiyerlerin, Suriyeli mültecilerin sağlığını iyileştirme merkezlerinde çalışma imkânlarını elde ettiklerini söyleyen Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARÜSEM) Müdürü Doç. Dr. Celal Ağan; “Eylül-Aralık ayları arasında süren eğitimle üniversitemiz tarafından Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) desteğiyle, Suriyeli mültecilerin sağlığını iyileştirme programı kapsamında, 26 Suriyeli kadın ve erkek mülteci kardeşlerimize Tıbbı Sekreterlik kursu düzenledik. Kursu başarıyla tamamlayan bu kursiyerlerimize sertifikalarını verdik. Arkadaşlarımıza çalışma hayatında başarılar dilerim” dedi.

Sertifika töreni, kesilen pastanın ardından çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com