Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim 21. YÜZYILDA HZ. İBRAHİM'İ ANLAMA KONFERANSI

21. YÜZYILDA HZ. İBRAHİM'İ ANLAMA KONFERANSI

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2011 Cumartesi 16:36
21. YÜZYILDA HZ. İBRAHİM'İ ANLAMA KONFERANSIV. Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları kapsamında “21. Yüzyılda Hz. İbrahim’i Anlamak” konulu konferans düzenlendi.

Bu yıl beşincisi düzenlenen Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları kapsamında  “21. Yüzyılda Hz. İbrahim’i Anlamak” konulu konferans Belediye Kültür Merkezinde düzenlendi.

Hz. İbrahim’in hayatının anlatıldığı konferansta Prof. Dr. Suat Yıldırım ve Prof. Dr. Osman Güner konuşmacı olarak katıldı.

Konferansa Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Vali Yardımıcısı Ramazan Seçilmiş, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Vakıflar Bölge Müdür Müslüm Tüysüz, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirler ile vatandaşlar katıldı.

Konferansın sonunda Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, konferansa katılan ve Hz. İbrahim’i anlatan Prof. Dr. Suat Yıldırım ve Prof. Dr. Osman Güner’e birer plaket verdi.

“ULUSLARARASI HZ. İBRAHİM VE YARDIMLAŞMA” PANELİ DÜZENLENDİ

V. Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları “Uluslararası Hz. İbrahim Ve Yardımlaşma” Paneliyle devam etti.

Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları kapsamında  “Uluslarfrası Hz. İbrahim Ve Yardımlaşma” Paneli Belediye Kültür Merkezinde düzenlendi.

Panelin oturum başkanlığını, Prof. Dr. Abdurrahman Elmalı yaparken, Umman Gazeteciler Birliği Başkan Yardımcısı Awad Said Baguwair, Tunus’tan Mohammed Kouchief, Sierra Leone’den Hawa Turay, Oxfam İnternational Başkanı Christopher John Wardle konuşmacı olarak katıldı.

Panelin sonunda Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Halil İbrahim Buluşmalarına katılan ve panele katkıda bulunan Prof. Dr. Abdurrahman Elmalı, Awad Said Baguwair, Mohammed Kouchief, Hawa Turay, Christopher John Wardle’a birer plaket verdi.

Panele Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Vali Yardımıcısı Ramazan Seçilmiş, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Vakıflar Bölge Müdür Müslüm Tüysüz, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirler ile vatandaşlar katıldı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipioğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com