Advert
Advert
Advert

21. YÜZYILDA HZ. İBRAHİM'İ ANLAMA KONFERANSI

21. YÜZYILDA HZ. İBRAHİM'İ ANLAMA KONFERANSI
21. YÜZYILDA HZ. İBRAHİM'İ ANLAMA KONFERANSIV. Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları kapsamında “21. Yüzyılda Hz. İbrahim’i Anlamak” konulu konferans düzenlendi.

Bu yıl beşincisi düzenlenen Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları kapsamında  “21. Yüzyılda Hz. İbrahim’i Anlamak” konulu konferans Belediye Kültür Merkezinde düzenlendi.

Hz. İbrahim’in hayatının anlatıldığı konferansta Prof. Dr. Suat Yıldırım ve Prof. Dr. Osman Güner konuşmacı olarak katıldı.

Konferansa Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Vali Yardımıcısı Ramazan Seçilmiş, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Vakıflar Bölge Müdür Müslüm Tüysüz, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirler ile vatandaşlar katıldı.

Konferansın sonunda Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, konferansa katılan ve Hz. İbrahim’i anlatan Prof. Dr. Suat Yıldırım ve Prof. Dr. Osman Güner’e birer plaket verdi.

“ULUSLARARASI HZ. İBRAHİM VE YARDIMLAŞMA” PANELİ DÜZENLENDİ

V. Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları “Uluslararası Hz. İbrahim Ve Yardımlaşma” Paneliyle devam etti.

Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları kapsamında  “Uluslarfrası Hz. İbrahim Ve Yardımlaşma” Paneli Belediye Kültür Merkezinde düzenlendi.

Panelin oturum başkanlığını, Prof. Dr. Abdurrahman Elmalı yaparken, Umman Gazeteciler Birliği Başkan Yardımcısı Awad Said Baguwair, Tunus’tan Mohammed Kouchief, Sierra Leone’den Hawa Turay, Oxfam İnternational Başkanı Christopher John Wardle konuşmacı olarak katıldı.

Panelin sonunda Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Halil İbrahim Buluşmalarına katılan ve panele katkıda bulunan Prof. Dr. Abdurrahman Elmalı, Awad Said Baguwair, Mohammed Kouchief, Hawa Turay, Christopher John Wardle’a birer plaket verdi.

Panele Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Vali Yardımıcısı Ramazan Seçilmiş, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Vakıflar Bölge Müdür Müslüm Tüysüz, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirler ile vatandaşlar katıldı.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu