Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi 2015 YILI TKDK HİBE PROJELERİ MASAYA YATIRILDI

2015 YILI TKDK HİBE PROJELERİ MASAYA YATIRILDI

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) hibe ödemlerini masya yatırdı. TKDK 2015 yılında ne kadar hibe verdi? Urfa TKDK Başkanı Sadık Yetim Açıkladı. TKDK Projelerinin son durumu ile ilgili konular masaya yatırıldı.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2015 Cumartesi 11:18
2015 YILI TKDK HİBE PROJELERİ MASAYA YATIRILDI

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Şanlıurfa İl Koordinatörlüğü 2015 yılı sonuna kadar tamamlanarak hibe ödemelerinin yapılmasını planladığı proje sahipleriyle bir araya geldi.


İl Koordinatörü Dr. Sadık YETİM başkanlığında yapılan toplantı da; yatırımların uygulanması sırasında karşılaşılan problemler faydalanıcılar tarafından dile getirilmiş olup, çözüm yolları üzerinde fikir alışverişinde bulunulmuştur. Faydalanıcılara, bu konu ve ödeme talep paketinin hazırlanmasıyla ilgili hususlar hatırlatılmış ve faydalanıcıların sorunlarında destek ve çözüm için her zaman hazır olunduğu vurgulanmıştır. Proje sahipleriyle tek tek görüşülüp, projenin son durumu, ilerleyişi ve yatırımın erken tamamlanması halinde ödeme için gerekli belgelerin erken teslimiyle ilgili bilgilendirme yapılmıştır.
Dr. YETİM;2015 yılsonunakadar, sözleşme uygun harcama tutarı 38.662.329,45 TL olan 29 projeye 19.392.241,94 TL hibe ödemesi yapılmasının hedeflendiğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com