Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim 2015-2016 Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor

2015-2016 Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor

2015 - 2016 Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor. Tatil nedeniyle Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 22 Ocak 2016 Cuma 07:58
2015-2016 Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor

 Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, mesajında şunları söyledi:

“Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler,
2015-2016 Eğitim öğretim yılının 1. Kanaat dönemini bitiriyoruz. Hiç şüphe yok ki; başlangıcı olan her şeyin bir sonu da vardır. Bu dönemin mutlu ve huzurlu bitirilmesinde emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim.
Değerli Meslektaşlarım,
Dünyanın en şerefli ve ağır görevini ifa etmektesiniz. İlimizin, ülkemizin kalkınması, refaha kavuşması ve sevgili çocuklarımızın çağın gerektirdiği bilgi donanımına kavuşması için gecenizi gündüzünüze katarak çalıştığınız için hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım. Muasır medeniyet yolundaki yolculuğumuzun en önemli destekçisi hiç şüphe yok ki sizlersiniz. Bu yoldaki tüm çabalarınız takdire şayandır.
Kıymetli Veliler,
Öğrencilerimizin notları ne olursa olsun onlar bizim ömür boyu çocuklarımız olarak kalacaklardır. Çocuklarınızın okuması için elinizden geleni yaptığınızı biliyoruz. Ancak her öğrencinin çok başarılı olması pek mümkün değildir. Bu sebeple çocuğunuzun karnesini değerlendirirken onu bir başkasıyla kıyaslamayın. Bu kıyaslama onu başarılı kılmayacaktır. Karnedeki notlar öğrencinin, öğrenip öğrenmedikleriyle ilgilidir. İkinci yarıyılda yapılabilecekleri birlikte konuşmanız öğrencimizin başarısı için daha önemli olacaktır.
Sevgili Öğrenciler,
Sizler geleceğimizin teminatısınız, gelecekte yaşanılabilir yarınlar sizin başarılarınıza bağlı olacaktır. Bu sebeple kendinizi asla küçük görmeyin. Sizler yarının öğretmenleri, mühendisleri, doktorları, savcıları yani geleceğe yön veren değerli şahsiyetleri olacaksınız.
Bu tatil döneminde bol bol kitap okuyun, sevdiklerinize zaman ayırın, eksikliğini gördüğünüz dersler için yeni planlar yapın.
Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler,
Hepinize iyi tatiller diler, sevdiklerinizle huzur ve mutluluk dolu günler dilerim..

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com