Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem 2012'de Şanlıurfa'da çözülmeyen faili meçhuller VİDEO

2012'de Şanlıurfa'da çözülmeyen faili meçhuller VİDEO

Yapılan bir araştırmaya göre son yirmi yılda faili meçhul cinayet sayısı 1901 kişi ve son yirmi yılda öldürülen bu kadar insanın henüz faili bulunamamış.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2013 Çarşamba 12:57
2012'de Şanlıurfa'da çözülmeyen faili meçhuller VİDEO

Çözüm için çabalar var ama hala açılamayan kapılar, çözülemeyen düğümler, sorulamayan insanlar var.

1901 kişi içerisinde Şanlıurfa’da yaşanan faili meçhullerde var. 10 ağustos 2011 tarihinde Çelikten Petrol İstasyonunda 2 kardeşin öldürülmesi bunlardan bir tanesi diğeri ise intihar olarak görünen fakat altında birçok nedenin olduğu ve birçok kişiye göre faili meçhul olan Bozova Kaymakamı Caner Akgün.

Akılda kalan faili meçhullerden bir tanesi çelikten kardeşlerin cinayetleridir. Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde çelikten petrol istasyonunu otomatik silahlarla basarak 2 kardeşin öldürülmesi olayının ardından 1,5 yıl geçti.

Her gelen devlet yetkilisi söz vermiş aileye olayın çözüleceğine dair. Fakat ailenin tüm şikâyetine rağmen çelikten kardeşlerinin cinayeti de başka bir araştırmada yine çözülemeyen faili meçhul cinayetler olarak yıllar sonra tekrar karşımıza gelecek gibi.

Şanlıurfa milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Faruk Çelik olayı bildiklerini ve gerekli tahkikatların yapıldığını çözülmesi için aile ile görüştüklerini fakat tamam denince bazı olaylar hemen çözülmüyor demişti

Şanlıurfa’da yaşanan başka bir olay ise görünürde intihar olan ama geçen zaman içerisinde nedenleri bir türlü belirlenemeyen bir olay Bozova Kaymakamı Caner Akgün’ün intihar etmesiydi.

21 Eylül 2011 tarihinde tabanca ile yaşamına son veren Bozova Kaymakamı Caner Akgün’ün sır intiharı aradan bir yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen aydınlatılamadı.

Yürütülen soruşturma kapsamında 31 yaşındaki Bozova Kaymakamı Caner Akgün’ü intihara sürükleyen olayla ilgili gözaltına alınan 6 kişiden 2’si tutuklandı. Fakat sonucu hala netleşmedi.

Kaynak:Kanalurfa

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Yüksek Seçim Kurulu gümrük kapıları listesini çıkardı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com