Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim 2010 Yılında 9 Park yapıldı

2010 Yılında 9 Park yapıldı

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2010 Perşembe 20:36
2010 Yılında 9 Park yapıldı
Yeşil bir Viranşehir sloganı ile çalışmalarını sürdürenŞanlıurfa Viranşehir Belediyesi 2010 yılı içerisinde 9 parkın yapımını gerçekleştirdi.

 

Viranşehir Belediyesi Park-Bahçe Müdürlüğü çalışmalarına 2010 yılı içerisinde de devam etti. Viranşehir Belediyesi Yeşil bir Viranşehir şiarıyla 2010 yılı içerisinde 39 bin 650 metrekare alanı yeşil alan yaptı. Viranşehir Belediyesi Park-bahçe Müdürü Hıdır Kılıçarslan : Cumhuriyet Mahallesinde Bin 600 ile bin 750 metrekare olmak üzere iki, Hürriyet Mahallesinde 11 bin metrekare olmak üzere bir park, yine Hürriyet Mahallesinde 3 bin 500 metre kare hal pazarı içinde park yaptık. Yeni Şehir Mahallesinde curcup deresi kenarında 8 bin metre kare ile 9 bin 500 metre kare olmak üzere iki park, Bahçelievlerde 500, Kışla Mahallesinde 300 ile 500 metrekare olmak üzere 2 park toplamda 9 yeni park yaptık. park yapım çalışmalarımız şuanda da sürüyor dedi.

 

Amaçlarının Viranşehir´de halkın temiz hava ile nefes alabilecekleri mekanlar yaratmak olduğunu belirten Belediye Başkan Vekili Mehmet Burun : Bu yıl önem verdiğimiz çalışmaların başında yine yeşil alan oldu. Yeşil bir Viranşehir yaratmak için çalışmalarımız sürdü. Park-Bahçe Ekiplerimiz ile yeni parklar, yeşil alanlar yaptık. Altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanında yeşil alan çalışmalarımız daima sürecek dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com