Advert
Advert
Advert

2010 Yılında 9 Park yapıldı

2010 Yılında 9 Park yapıldı
2010 Yılında 9 Park yapıldı

Yeşil bir Viranşehir sloganı ile çalışmalarını sürdürenŞanlıurfa Viranşehir Belediyesi 2010 yılı içerisinde 9 parkın yapımını gerçekleştirdi.

 

Viranşehir Belediyesi Park-Bahçe Müdürlüğü çalışmalarına 2010 yılı içerisinde de devam etti. Viranşehir Belediyesi Yeşil bir Viranşehir şiarıyla 2010 yılı içerisinde 39 bin 650 metrekare alanı yeşil alan yaptı. Viranşehir Belediyesi Park-bahçe Müdürü Hıdır Kılıçarslan : Cumhuriyet Mahallesinde Bin 600 ile bin 750 metrekare olmak üzere iki, Hürriyet Mahallesinde 11 bin metrekare olmak üzere bir park, yine Hürriyet Mahallesinde 3 bin 500 metre kare hal pazarı içinde park yaptık. Yeni Şehir Mahallesinde curcup deresi kenarında 8 bin metre kare ile 9 bin 500 metre kare olmak üzere iki park, Bahçelievlerde 500, Kışla Mahallesinde 300 ile 500 metrekare olmak üzere 2 park toplamda 9 yeni park yaptık. park yapım çalışmalarımız şuanda da sürüyor dedi.

 

Amaçlarının Viranşehir´de halkın temiz hava ile nefes alabilecekleri mekanlar yaratmak olduğunu belirten Belediye Başkan Vekili Mehmet Burun : Bu yıl önem verdiğimiz çalışmaların başında yine yeşil alan oldu. Yeşil bir Viranşehir yaratmak için çalışmalarımız sürdü. Park-Bahçe Ekiplerimiz ile yeni parklar, yeşil alanlar yaptık. Altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanında yeşil alan çalışmalarımız daima sürecek dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mehmet cengiz7     2016-08-28 Sayin baskan yaziniz cok guzel bu ulkenin cok dusmanlari var 1.cisi siyonizmdir yahudi akimlarinin ustun irk anlayisi 2.si uluhiyet taslayanlarin zalimligi dunya ellerinde iken halen doymuyorlar allahlik taslyorlar.tam kula kul olmanin provasini yapiyorlar 3.su sermaye yani kapitaliz ile adil duzen galip maglup svasi.bu zalimlerin hesabi varsa mazlumlarinda ahi.allahi imani vardir dusmanlar dost edindikce musluman beladan kurtulamaz s.lar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika! Şanlıurfa'da çok sayıda araç kundaklandı.
Son Dakika! Şanlıurfa'da çok sayıda araç kundaklandı.
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali