Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi 2. OSB'de 12 yeni fabrika kuruluyor

2. OSB'de 12 yeni fabrika kuruluyor

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti Mart ayı toplantısı Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in başkanlığında Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapıldı.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2012 Cuma 15:36
2. OSB'de 12 yeni fabrika kuruluyor
Toplantıya Vali Güvenç’in yanı sıra Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin, OSB Bölge Müdürü Remzi İnalı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda Atıksu Arıtma Tesisinin İşletilmesi ve Alınacak ücretler 1. ve 2. Organize Sanayi Bölgesinde şu anda hizmet veren atık su arıtma tesisinin işletilmesi konusunda Vali Güvenç’e brifing verildi. Ayrıca Şanlıurfa 2.Organize Sanayi Bölgesinde yatırım yapmak isteyen 12 müteşebbisin başvurularının değerlendirilmesi konuları görüşüldü.

Toplantının birinci günden maddesini oluşturan Atıksu Arıtma Tesisinin İşletilmesi konusunda yapılan karşılıklı görüş alış verişinde; yeşil alan tespiti isteyen firmalardan metre kare başına bir miktar belirlenip atık su miktarı düşürülecek.

Toplantının sonunda ikinci gündem maddesi olan yatırım yapmak isteyen firmalardan 7’sine 2. OSB’de yer verilmesi kararlaştırıldı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Modern Hayvancılığa Öncülük ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com