Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin 1.GRUP SERTİFİKA VE ÖDÜL TÖRENİ

1.GRUP SERTİFİKA VE ÖDÜL TÖRENİ

Kalkınma bakanlığı’nın SODES 2012 yılı kapsamında ilimizde kabul edilen “Sizin Bir İşiniz Engellilerinizinde Bir Yardımcısı Olsun” projelerin 1.Grup sertifika töreni Halk Sağlığı Müdürlüğünde yapılacaktır.

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2013 Perşembe 19:29
1.GRUP SERTİFİKA VE ÖDÜL TÖRENİ

Kalkınma bakanlığı’nın SODES 2012 yılı kapsamında ilimizde kabul edilen “Sizin Bir İşiniz Engellilerinizinde Bir Yardımcısı Olsun” (Yaşlı ve Engelli Bakım Kursu) ve Mutlu Bebekler Güvenli Yarınlar isimli projelerinin 1.Grup sertifika töreni 22.02.2012 tarihinde Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün Hayati Harrani Toplantı salonundasaat 14 de yapılacaktır.

Programa Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Erdoğan DURAN, İl Sağlık Müdür Yrd. M:Eyüp HAZAR, İlSağlık Müdür Yrd M. Yaşar ŞİMŞEK, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sait MIZRAKLIDAL, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri,Valilik Proje Ofisi Çalışanları, Harran Üviversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okul Müdürü Doç.Dr.Fügen GÖZ, 80.Yıl Rehabilitasyonu Müdürü Ramazan BEŞKAT, Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Müdürü, Eğitimciler ve öğrenciler katılacaklardır.

Programda Vali Yard Ramazan SEÇİLMİŞ, İl Sağlık Müdürü Uzm Dr. Erdoğan DURAN ,Harran Üniversitesi Sağlık Meslek YüksekokulMüdürü Doç. Dr. Fügen Göz, Valilik Proje Ofisi Sorumlusu Memduh KAMIŞLI projelerin anlam ve önemi ile ilgili konuşmalarını yapacaklardır.

Sizin bir işiniz de 260 kişinin hedef alındığıprojemizde 20 kişiye 10 haftalık bir eğitim sonunda, halk eğitim onaylı 400 saatlik özürlü bakımısertifikasıvererek onların isterlerse rehabilitasyon merkezlerinde çalışabilme olanağısunuyoruz. Kursumuzu başarıyla tamamlayan 20 öğrencimize sertifikalarıverilecektir.Mutlu bebekler güvenli yarınlar projesin de topla 80 kişi hedeflenmişir. 20 kişiye sertifikaları verilecektir.her iki projeninde bincilerine hediye verilecektir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com