Advert
Advert
Advert

Çiftçi protokolu imzaladı

Büyükşehir Belediyesi, çalışan memurların özlük haklarının iyileştirilmesi için Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay ile protokol imzaladı.

Çiftçi protokolu imzaladı
Çiftçi protokolu imzaladı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde çalışan memurların verimliliğini arttırmak adına BEM- BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası) ile Sosyal Denge Sözleşmesi imzaladı.

Gerçekleştirilen imza töreninde, protokolün Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına hayırlı olmasını dileyen Başkan Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'nın hak ve hukukunu hep birlikte gözeteceklerini söyledi.

Bütün personellerimizle birlikte Şanlıurfa için sorumluluk alacaklarını belirten Başkan Nihat Çiftçi "Büyükşehir Belediyesinde çalışan memur ve sözleşmeli personel arkadaşlarımızın ekonomik ve özlük haklarının iyileştirilesi için BEM-BİR-SEN ile protokol imzaladık. Tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Şanlıurfa'ya hizmet etmek için Büyükşehir Belediyesi olarak bünyemizde bir çok çalışanı barındırıyoruz. Personellerimizle birlikte 1 milyon 845 bin nüfusa sahip Şanlıurfa'nın hak ve hukukunu hep birlikte gözeteceğiz. Siverek'in en kuzey mahallesinde yaşayan vatandaşımız ile Akçakale'nin en ücra mahallesinde yaşayan bütün Şanlıurfalı vatandaşlarımız bizden eşit bir şekilde hizmet bekliyor. Alınan hakların yanı sıra vatandaşlarımızı unutmamamız gerekiyor. Vatandaşlarımıza güler yüzlü davranarak bütün personellerin sorumluluk alması gerektiğini bu sözleşme vesileyle belirtmek istiyorum. Verilen bütün hakların tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Genel Başkanı Mürsel Turbay ise, “Bu sözleşmenin aynı zamanda Belediyemiz ve çalışan personellerimiz arasında iyi bir diyalog içerisinde görüşülerek ve anlaşılarak birlikte hazırlanmıştır. Sendika olarak işveren ve iş gören arasında güzel bir köprü kurduk. Ekip ruhu içerisinde Büyükşehir Belediyemiz ile çalışanların Şanlıurfa'mıza hizmetlerin en iyisini götürmelerini temenni ediyorum"

Kilometrekare hizmet ağı Şanlıurfa halk daha iyi hizmet Büyükşehir Belediyesi çalışan memurlar Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu