Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset 19 belediye başkanı AK Parti'ye katıldı

19 belediye başkanı AK Parti'ye katıldı

Giriş Tarihi: 8 Mart 2011 Salı 20:08
19 belediye başkanı AK Parti'ye katıldı

 

AK Parti'ye çeşitli siyasi partilerden ve bağımsız belediyelerden katılım gerçekleşti. 11 ilden 5 ilçe 14'ü belde olmak üzere 19 belediye başkanı AK Parti'ye katıldı ve rozetlerini Başbakan Erdoğan taktı.

Ak Parti'nin bugün yapılan grup toplantısında çeşitli partilerden 19 belediye başkanı, AK Parti'ye katıldı. Yeni AK Parti'li belediye başkanlarının rozetlerini grup konuşmasının sonunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan taktı.

AK Parti'ye katılan belediyelerden yedisi Saadet Partisi'nden, üçü MHP'den, ikisi CHP'den, ikisi DSP'den, biri DP'den ve dördü ise bağımsız.

Burdur’un Gölhisar, Diyarbakır’ın Çermik ve Çüngüş, Ordu’nun Mesudiye ile Şanlıurfa’nın Birecik ilçelerinin belediye başkanları AK Parti’ye katıldı.

5 ilçenin yanı sıra; Ayfon Sinanpaşa’ya bağlı Kılıçarslan ile Küçükhüyük, Aksaray’ın Ortaköy ilçesine bağlı Harmandalı, Antalya Manavgat’a bağlı Sarılar, Diyarbakır Bismil’e bağlı Yukarısalat, Erzurum’un İspir ilçesine bağlı Madenköprübaşı, Kahramanmaraş Merkez’e bağlı, Baydemirli, Nurhak ilçesine bağlı Tatlar ve Türkoğlu ilçesine bağlı Şekeroba ile Yeşilböre, Nevşehir’in Gülşehir ilçesinden Abuuşağı ve Ovaren, Trabzon’un Arsin ilçesine bağlı Atayurt son olarak da Sürmene’ye bağlı Ormanseven beldelerinin başkanları AK Parti rozeti taktı.

AK Parti'ye geçen belediyeler ve geldikleri partiler şöyle:

kullan

NOT: Tatlar Belediye Başkanı'nın ismi Mehmet Emin Şahin değil Salih Kurt'dur. Düzeltir özür dileriz.

Haber 7

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com