Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem 180 Bin Hane'de Elektrik Kaçak!

180 Bin Hane'de Elektrik Kaçak!

Şanlıurfa Tedaş İl Müdürü Esin Eroğlu, "Doğu ve Güneydoğu da 301 köyde 301 bin abone var. Bu aboneler içerisinde 180 Bin'i 0 TL ödüyor" dedi.

Giriş Tarihi: 4 Aralık 2013 Çarşamba 11:48
180 Bin Hane'de Elektrik Kaçak!

Şanlıurfa Tedaş İl Müdürü Esin Eroğlu, "Doğu ve Güneydoğu da 301 bin köy abonesi var. Nerden bakarsan 301 köyde en az 1 milyon insan yaşıyor. Ama gösterilen abone sayısı 301 bin'dir. 301 bin abonenin 180 bin tanesine 0 TL, 60 bin tanesine 5 TL, 20 bin tanesine 10 TL, 2000 aboneye ise 100-150 TL geliyor" dedi.
Eroğlu, Evet, bizim hatalarımız ve eksikliklerimiz var bunu kabul ediyoruz. Hizmeti götüremiyorsak vatandaşlar gelip burada bize bağırıp çağırıyor en doğal haklarıdır,ama sizde bize yardımcı olun birlikte bir adım atalım. 5 aydır biz size geliyoruz. Gecikme bedeli, tarımsal sulama kampanyası, sayaçların müdahalesi, kaçak elektik kullanana gel seni afettik diyoruz. Hep al al al nereye kadar verebilirim. Burası bir işletme Doğu ve Güneydoğu da 10 bin insan buradan evlerine aş ekmek götürüyor. Sadece Şanlıurfa'dan 2 bin kişi burada çalıştığını söyledi.
Son günlerde Eyyubiye ve Devleştin de yaşanan elektrik sıkıntısına da değinen Eroğlu, "mecburen gece kesip bakım yapıyoruz. Bu bölgelerde bakım bu akşam bitiyor. Başka bölgelere geçecek. Gün boyu elektrik kesilmiyor. Gündüz okul, sağlık ocağı işyerleri var. Bu saatlerde elektrik sıkıntısı yaşanırsa isyan çıkar" dedi.

Şehmus Aydoğdu/GAPgündemi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Evlilik programlarındaki rezalet gündemden düşmüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com